27.2 C
Warszawa
wtorek, 16 sierpnia, 2022

Nowe rozwiązanie – Business Reports Solution

Na rynek trafiło właśnie najnowsze rozwiązanie z zakresu "business intelligence" o roboczej nazwie "BRS" – Business Reports Solution. 

Rozwiązanie to skierowane jest głównie do rynku małych i średnich przedsiębiorstw. System BRS oparty jest o korporacyjny standard raportowania i analiz danych – Crystal Reports Server firmy BusinessObjects, platformę bazy IBM DB/2 oraz kilka dodatkowych narzędzi. 

Nowe rozwiązanie umożliwia integrację danych pochodzących z różnych źródeł w jednym web’owym portalu raportującym, do którego dostęp mogą mieć wszyscy uprawnieni pracownicy. System może czerpać dane z przeszło kilkunastu różnych formatów i typów baz danych, jednak preferowaną platformą integrującą i przechowującą dane przeznaczone do analizy, jest baza IBM DB2 Universal Database.
 
"Rynek rozwiązań business intelligence rośnie blisko 10% rocznie. Głównym hamulcem jego jeszcze szybszego rozwoju jest zbyt duże skomplikowanie obsługi aktualnie oferowanych tego typu aplikacji oraz problemy integracji, dlatego my zdecydowaliśmy się zbudować nasze rozwiązanie w oparciu o najpopularniejszy i sprawdzony na świecie standard, czyli Crystal Reports – w tym wypadku w wersji Server" – wyjaśnia Krzysztof Szubert, General Manager w Connect Distribution.
 
 Źródło: Connect Distribution Sp. z o.o

Poprzedni artykułWzrost cen paliw
Następny artykułCentrum logistyczne w Bremen

Powiązane Artykuły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
319ObserwującyObserwuj
275ObserwującyObserwuj
spot_img

Z ostantiej chwili