1.6 C
Warszawa
wtorek, 28 marca, 2023

Centrum logistyczne w Bremen

Nowy magazyn o powierzchni 60.212 m2 powstanie w Bremen. 

Nowe centrum logistyczne będą tworzyć dwie hale magazynowe: jedna o powierzchni 40.000 m2 i dodatkowymi 800 m2 powierzchni biurowej oraz druga o powierzchni 20.030 m2, zawierających łącznie 6 części magazynowych. Obiekt będzie posiadał 54 doki załadunkowe. Wysokość użytkowa magazynu to 10,5 m. Izolacja oraz system ogrzewania, w które wyposażony zostanie magazyn, gwarantują utrzymywanie stałej temperatury 17°C.

Budowany przez Eurinpro magazyn powstanie dla BLG – niemieckiego dostawcy usług logistycznych. Obecnie BLG kieruje między innymi operacjami logistycznymi dla Tchibo, którego szybki rozwój sprawił, że niezbędne jest wybudowanie nowego obiektu.

-Bremen jest „gorącym punktem” na logistycznej mapie Niemiec, posiadającym jeden z najważniejszych na świecie portów, zajmujących się obsługą i przeładunkiem towarów” – mówi Christian Bischoff, Country Manager Eurinpro w Niemczech.

Budowa rozpocznie się na początku maja 2006 roku. Pierwszy moduł zostanie ukończony do końca września, po czym każdy kolejny będzie oddawany do użytku co trzy tygodnie. Dwa ostatnie zostaną ukończone w lutym 2007 roku.

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
315ObserwującyObserwuj
312ObserwującyObserwuj
spot_img

Prowadzisz firmę transportową? Zobacz, jakie możliwości dają Ci nowe technologie!

Funkcjonowanie firmy z branży logistycznej to złożony i wieloetapowy proces. Nowoczesne systemy pozwalają na pełną kontrolę nad różnymi zagadnieniami, w tym czasem pracy kierowców,...

Z ostantiej chwili