13.4 C
Warszawa
sobota, 13 kwietnia, 2024

Centrum logistyczne w Bremen

Nowy magazyn o powierzchni 60.212 m2 powstanie w Bremen. 

Nowe centrum logistyczne będą tworzyć dwie hale magazynowe: jedna o powierzchni 40.000 m2 i dodatkowymi 800 m2 powierzchni biurowej oraz druga o powierzchni 20.030 m2, zawierających łącznie 6 części magazynowych. Obiekt będzie posiadał 54 doki załadunkowe. Wysokość użytkowa magazynu to 10,5 m. Izolacja oraz system ogrzewania, w które wyposażony zostanie magazyn, gwarantują utrzymywanie stałej temperatury 17°C.

Budowany przez Eurinpro magazyn powstanie dla BLG – niemieckiego dostawcy usług logistycznych. Obecnie BLG kieruje między innymi operacjami logistycznymi dla Tchibo, którego szybki rozwój sprawił, że niezbędne jest wybudowanie nowego obiektu.

-Bremen jest „gorącym punktem” na logistycznej mapie Niemiec, posiadającym jeden z najważniejszych na świecie portów, zajmujących się obsługą i przeładunkiem towarów” – mówi Christian Bischoff, Country Manager Eurinpro w Niemczech.

Budowa rozpocznie się na początku maja 2006 roku. Pierwszy moduł zostanie ukończony do końca września, po czym każdy kolejny będzie oddawany do użytku co trzy tygodnie. Dwa ostatnie zostaną ukończone w lutym 2007 roku.

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
316ObserwującyObserwuj
318ObserwującyObserwuj
spot_img

Praca w Motorola Supply Chain & Procurement, czyli jak wygląda bycie Motorolaninem

Przyświeca nam jeden cel – pomagać innym, aby w najważniejszych momentach stawali na wysokości swoich zadań. Wartości firmy są dla nas fundamentem wszystkich działań....

Z ostantiej chwili