Centrum logistyczne w Bremen

0 489

Nowy magazyn o powierzchni 60.212 m2 powstanie w Bremen. 

Nowe centrum logistyczne będą tworzyć dwie hale magazynowe: jedna o powierzchni 40.000 m2 i dodatkowymi 800 m2 powierzchni biurowej oraz druga o powierzchni 20.030 m2, zawierających łącznie 6 części magazynowych. Obiekt będzie posiadał 54 doki załadunkowe. Wysokość użytkowa magazynu to 10,5 m. Izolacja oraz system ogrzewania, w które wyposażony zostanie magazyn, gwarantują utrzymywanie stałej temperatury 17°C.

Budowany przez Eurinpro magazyn powstanie dla BLG – niemieckiego dostawcy usług logistycznych. Obecnie BLG kieruje między innymi operacjami logistycznymi dla Tchibo, którego szybki rozwój sprawił, że niezbędne jest wybudowanie nowego obiektu.

-Bremen jest „gorącym punktem” na logistycznej mapie Niemiec, posiadającym jeden z najważniejszych na świecie portów, zajmujących się obsługą i przeładunkiem towarów” – mówi Christian Bischoff, Country Manager Eurinpro w Niemczech.

Budowa rozpocznie się na początku maja 2006 roku. Pierwszy moduł zostanie ukończony do końca września, po czym każdy kolejny będzie oddawany do użytku co trzy tygodnie. Dwa ostatnie zostaną ukończone w lutym 2007 roku.

Może ci się spodobać również

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. AkceptujDowiedz się więcej