18GFL03-MP-banner-750x100-v1
W ramach zespołu ds. szkoleń zajmujemy się promocją oraz wdrażaniem nowoczesnego systemu kształcenia w formule e-learning, pozwalającą obniżyć koszty szkoleniowe i przeszkolić dużą liczbę uczestników w dowolnym miejscu i czasie. Na co dzień tworzymy kursy i wdrażamy nasze rozwiązania w administracji publicznej oraz przedsiębiorstwach prywatnych. Specjalizujemy się w szkoleniach z dziedzin e-gospodarki, e-administracji, logistyki i magazynowania oraz standardów GS1. Naszymi partnerami są Wyższa Szkoła Logistyki oraz Centrum Edukacji Logistycznej.
decyzje-IT.pl to specjalistyczny, internetowy serwis branży IT stanowiący centrum wiedzy na temat oprogramowania dla biznesu (m.in. systemów klasy BI i Controlling, BPM, CRM, ERP, Finanse i księgowość, MES, SCM, PLM). Celem serwisu jest kompleksowe wsparcie menedżerów w wyborze zintegrowanych systemów informatycznych wspomagających zarządzanie.
 
GazetaPraca.pl to serwis z ofertami pracy, praktyk i staży. Od ponad 6 lat łączy on tysiące pracodawców, pracowników i kandydatów poszukujących pracy. Jest w czołówce najpopularniejszych w Polsce serwisów rekrutacyjnych. GazetaPraca.pl oferuje nie tylko bogatą bazę aktualnych ogłoszeń ale także rozbudowaną część poradnikową zawierającą artykuły i porady dotyczące kariery oraz informacje o rynku pracy. Studentów szczególnie zapraszamy do sekcji „Praca dla studentów”. GazetaPraca.pl to także poniedziałkowe wydanie prasowe (dodatek do Gazety Wyborczej), w którym publikowane są ogłoszenia rekrutacyjne oraz artykuły poświęcone rynkowi pracy.
Wspieramy przedsiębiorstwa w podnoszeniu efektywności działania oraz w rozwoju kompetencji pracowników. Stosujemy nowoczesne narzędzia i technologie służące zarządzaniu kapitałem ludzkim. Jesteśmy autorami innowacyjnych rozwiązań i liderem rynku w wielu usługach z obszaru HR. Potrzeby każdego klienta traktujemy indywidualnie. Jesteśmy partnerem firmy we wszystkich fazach realizacji projektu – od diagnozy potrzeb, po weryfikację efektów wdrożonego programu działań. Nasi konsultanci tworzą interdyscyplinarny zespół profesjonalistów.
 
Jak działa Jooble?

Co robisz kiedy chcesz znaleźć jakąś stronę w Internecie? Oczywiście, korzystasz z wyszukiwarek – Google, Yahoo lub innych.

Jooble – to taka sama wyszukiwarka z tą różnicą, że specjalizuje się w szukaniu ofert pracy. Wyszukuje spośród wszystkich portali pośrednictwa pracy w Polsce, automatycznie odrzuca duplikaty, dlatego oferta pracy powtarzana na różnych witrynach, zostanie wyświetlona jeden raz.

Szukając, zwróć uwagę na panel filtrów po lewej stronie, który pomoże Ci sprecyzować zapytanie i dobrać optymalną ofertę pracy.

Nie marnuj czasu, Jooble w kilka sekund zrobi to, na co byś potrzebował kilku godzin!

Powodzenia w znalezieniu pracy!

Jooble.org