UNIT4 TETA wprowadza na rynek nowy produkt

Oprogramowanie TETA Glactica przeznaczone będzie dla firm, które posiadają już efektywnie działający system klasy ERP i chcą zrobić kolejny krok w rozwoju swojej firmy.

We wszechświecie galaktyka wraz z konstelacją tworzą przestrzenie nakładające się na siebie
i przenikające się wzajemnie. Taki układ odzwierciedla zależność pomiędzy flagowym produktem UNIT4 TETA – pakietem ERP TETA Constellation a TETA Galactica, który to pakiet nie stanowi alternatywy dla TETA Constellation, a wyłącznie uzupełnia funkcjonalności oprogramowania. Pakiet TETA Galactica będzie oferowany wraz z systemami TETA Constellation i będzie z nimi w pełni zintegrowany.

Produkt dedykowany jest średnim i dużym firmom, w których zachodzi potrzeba wykonywania operacji typu front-office oraz self-service, usprawniających komunikację i współpracę między pracownikami, klientami, partnerami oraz zarządzanie wiedzą i informacją w ramach organizacji. Pakiet docelowo pozwoli obsłużyć nowe procesy biznesowe z obszaru HR, Finanse, Business Intelligence, Logistyka, CRM, Produkcja.

Jedną z ważniejszych zalet wdrożenia rozwiązań webowych będzie możliwość użytkowania systemu przez wszystkich pracowników w firmie. Do tej pory pakiet ERP z uwagi na bezpieczeństwo i sposób licencjonowania pozwalał na dostęp do informacji tylko niektórym użytkownikom. – mówi Tomasz Dobrzański, Dyrektor produktowy w UNIT4 TETA

Dzięki najnowszym technologiom webowym zatwierdzanie dokumentów w workflow, planowanie czasu pracy, monitorowanie postępu prac, czy wystawianie różnego rodzaju wniosków będzie możliwe w trybie online z poziomu przeglądarki internetowej bez konieczności instalowania
i aktualizowania oprogramowania biznesowego na komputerze użytkownika, co definiuje nowy sposób komunikacji i współpracy biznesowej.