Gardens ERP usprawni pracę firmy Impakt

Jako firma dystrybucyjna największą potrzebę odczuwa Impakt w zakresie usprawnienia wysyłek towarów zamawianych przez klientów. Ponadto wraz ze wzrostem ilości przesyłek do dużych marketów i hurtowni koniecznością stało się dokładne monitorowanie zawartości paczek. Dzięki wdrożeniu w centrali w Rawiczu oraz głównym magazynie w Puszczykowie p/Poznaniem systemu Gardens wprowadzone zostanie zintegrowane zarządzanie magazynem wysokiego składowania. Z systemem zostanie połączony zespół bezprzewodowych czytników kodów kreskowych, który pozwoli na sprawniejsze przygotowanie przesyłek do wysyłki oraz wyeliminuje pomyłki przy tym popełniane.

Komunikacja z klientami zostanie znacząco ulepszona dzięki wprowadzeniu nowego portalu B2B bezpośrednio połączonego z systemem ERP – zamówienia tak składane będą od razu przez system przetwarzane. Wdrożony zostanie także system automatycznego generowania potwierdzeń zamówień. Dla klientów indywidualnych zostanie przygotowany nowy sklep internetowy w pełni zintegrowany z Gardens. Bardzo ważnym elementem dla sprawnego funkcjonowania firmy Impakt jest sprawny system zleceń serwisowych i taka funkcjonalność zostanie stworzona w modelowanych procesach. Cały proces implementacji zakończy się w I kwartale 2009.

System Gardens jest autorskim rozwiązaniem poznańskiej firmy IT.integro sp. z o.o. Został on opracowany przez programistów tej firmy jako platforma umożliwiająca tworzenie kolejnych systemów. Jest on całkowicie skalowalny do potrzeb danej firmy. Garden ma możliwość transakcyjnej pracy na wielu bazach danych jednocześnie. Jest to platforma otwarta na integracje z innymi aplikacjami, a co za tym idzie stanowi elastyczne narzędzie zapewniające wysoką stabilność funkcjonowania.

źródło zdjęcia: www.sxc.hu

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
316ObserwującyObserwuj
318ObserwującyObserwuj
spot_img

Praca w Motorola Supply Chain & Procurement, czyli jak wygląda bycie Motorolaninem

Przyświeca nam jeden cel – pomagać innym, aby w najważniejszych momentach stawali na wysokości swoich zadań. Wartości firmy są dla nas fundamentem wszystkich działań....

Z ostantiej chwili