16.8 C
Warszawa
piątek, 24 maja, 2024

Dachser na czele firm logistycznych

Tylko jedna firma wyprzedza firmę Dachser w prestiżowym rankingu firm logistycznych „Top 100”, w którym Dachser zajmuje drugie miejsce w Europie, jako drogowy transporter towarowy. Firma znalazła się również w ścisłej czołówce dostawców usług w transporcie oceanicznym, dzięki strategicznemu programowi GLOBAL, który realizuje z dużym powodzeniem.

Ranking „Top 100” jest uznanym w Europie badaniem rozwoju branży logistycznej, Wyniki zostały opublikowane 22 października w europejskim studium logistycznym 2008/2009, wydanym w kooperacji z Federalnym Stowarzyszeniem Logistyki BVL oraz Niemieckim Wydawnictwem Transportowym DVZ. Autorami badania są prof. Peter Klaus (Kierownik ATL Faruenhof, Profesor Uniwersytetu Erlangen-Norymberga) oraz Christian Kille (Kierownik Logistics Market Intelligence).

W światowym rankingu Dachser również jest wśród liderów. Amerykański tygodnik branżowy „Traffic World” w specjalnym raporcie „Global Top 50 Logistics Providers” przyznał firmie Dachser 10 miejsce w rankingu według dochodu brutto firm logistycznych na świecie.

– To dla nas ogromne wyróżnienie – mówi Grzegorz Lichocik, prezes Dachser Sp. z o.o. – Wysokie miejsca w rankingach zarówno europejskich, jak i światowych, świadczą o sile naszej firmy oraz o umacnianiu się marki Dachser na światowym rynku. To zasługa przede wszystkim nowoczesnej i dobrze opracowanej strategii, skoncentrowanej na innowacyjności, dynamicznym rozwoju i ciągłym poszerzaniu oferty usług. Stale powiększamy naszą sieć zarówno w Europie, jak i na świecie, dzięki czemu nasi klienci gdziekolwiek będą chcieli wysłać swoje produkty my już tam będziemy– dodaje.             

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
316ObserwującyObserwuj
318ObserwującyObserwuj
spot_img

Praca w Motorola Supply Chain & Procurement, czyli jak wygląda bycie Motorolaninem

Przyświeca nam jeden cel – pomagać innym, aby w najważniejszych momentach stawali na wysokości swoich zadań. Wartości firmy są dla nas fundamentem wszystkich działań....

Z ostantiej chwili