Datalogic Mobile z nową stroną internetową

Zawartość witryny koncentruje się na rozwiązaniach oferowanych przez firmę, dzięki czemu użytkownicy mogą z łatwością znaleźć odpowiednie rozwiązanie do aplikacji wykorzystywanych w magazynach, ?w systemach wspierania pracy w terenie i w sprzedaży detalicznej w oparciu o poszczególne regiony działań firmy.

– Poprzez zastosowanie interaktywnych i dynamicznych narzędzi chcemy dotrzeć do naszego Użytkownika Końcowego, dostarczając mu konkretnych informacji o naszych wspólnych działaniach zmierzających do rozwoju jego potencjału – mówi Francesco Montanari, Wiceprezes i Dyrektor Generalny Datalogic Mobile.

Strona obecnie dostępna jest w języku włoskim i angielskim, w ciągu najbliższych tygodni będzie dostępna we francuskiej, niemieckiej, hiszpańskiej, szwedzkiej i holenderskiej wersji językowej, a na początku przyszłego roku również w języku chińskim i innych wersjach językowych m.in. polskim.

– Strona to bardzo ważne dla nas narzędzie do nowoczesnego sposobu komunikacji z naszymi klientami i partnerami – podsumowuje Tomasz Szymański, dyrektor ds. kluczowych klientów.

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
316ObserwującyObserwuj
318ObserwującyObserwuj
spot_img

Praca w Motorola Supply Chain & Procurement, czyli jak wygląda bycie Motorolaninem

Przyświeca nam jeden cel – pomagać innym, aby w najważniejszych momentach stawali na wysokości swoich zadań. Wartości firmy są dla nas fundamentem wszystkich działań....

Z ostantiej chwili