21.8 C
Warszawa
czwartek, 23 maja, 2024

Bezpieczna logistyka ładunków niebezpiecznych z Wincanton

Ocena przyznana przez jednostkę certyfikacyjną dotyczy transportu i spedycji ładunków niebezpiecznych, jednak inspektorzy wzięli pod lupę niemal każdy aspekt działalności prowadzonej przez Wincanton – bezpieczeństwo magazynów, spedycji, transportu a także administrację, zarządzanie, BHP.

Dzięki temu Klienci Wincanton mają gwarancję, że powierzają swoje produkty w naprawdę pewne ręce. Warto wspomnieć, że ocena była dokonywana w oparciu o wysokie standardy CEFIC – międzynarodowej organizacji zrzeszającej producentów chemii. Umiejętności praktyczne i wiedza merytoryczna pracowników Wincanton pozwoliły bez trudu sprostać stawianym wymaganiom.

Rosnące oczekiwania Klientów, nacisk na ochronę środowiska i stopień skomplikowania usług logistycznych wymuszają na dostawcach rozwiązań logistycznych wprowadzanie w życie coraz to bardziej rygorystycznych standardów i systemów gwarantujących odpowiedni poziom usług. Zapewnienie bezpiecznej logistyki produktów chemicznych podczas współpracy z firmami z sektora chemicznego wiąże się m.in. z wdrożeniem systemu SQAS. Systemy branżowe (takie jak SQAS, TAPA, ISO 28000, ISO 22000) powoli wypierają i zastępują tradycyjne podejście do jakości zarządzania w logistyce.

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
316ObserwującyObserwuj
318ObserwującyObserwuj
spot_img

Praca w Motorola Supply Chain & Procurement, czyli jak wygląda bycie Motorolaninem

Przyświeca nam jeden cel – pomagać innym, aby w najważniejszych momentach stawali na wysokości swoich zadań. Wartości firmy są dla nas fundamentem wszystkich działań....

Z ostantiej chwili