22.9 C
Warszawa
środa, 22 maja, 2024

Wyróżnienie dla Dyrektora Finansowego firmy Schenker

W pierwszej połowie grudnia podczas ACCA Graduation Cremony w Warszawie rozstrzygnięto konkurs: „Dyrektor Finansowy – CFO 2008”. Wyróżnienie w kategorii firmy powyżej 1 mld rocznego obrotu odebrał Paweł Kiełczykowski, Dyrektor Finansów i Administracji w Schenker Sp. z o.o. Organizatorami konkursu byli: Coface Poland oraz redakcja Rzeczpospolitej.

– Zdecydowałem się wziąć udział w konkursie, ponieważ zaciekawił mnie sam pomysł i możliwość zmierzenia się z najlepszymi, porównania osiągnięć i najlepszych praktyk. Nie bez znaczenia była również kultura jakości i budującego współzawodnictwa kultywowana w mojej macierzystej firmie – powiedział Paweł Kiełczykowski, Dyrektor Finansowy i Administracyjny Schenker Sp. z o.o.

O tytuł Dyrektora Finansowego – CFO 2008 walczyli managerowie finansowi najwyższego szczebla, reprezentujący najbardziej dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwa w Polsce. Konkurs przebiegał w dwóch etapach. W pierwszym analizowane były dane finansowe firm, które zgłosiły się do uczestnictwa. W drugim – dyrektorzy zostali poproszeni o wypełnienie ankiety uwzględniającej ich indywidualne dokonania. Zebrane dane pozwoliły kapitule konkursu wyróżnić najskuteczniejszych finansistów. Na przyznanie wyróżnienia Pawłowi Kiełczykowskiemu z Schenker Sp. z o.o. wpłynęło m.in. konsekwentne wdrażanie innowacyjnych rozwiązań wpływających na efektywne zarządzanie finansami przedsiębiorstwa.

Paweł Kiełczykowski jest Dyrektorem Finansów i Administracji w Schenker Sp. z o.o. od marca 2007 roku. Do zakresu jego obowiązków należy kompleksowe zarządzanie finansami i administracją firmy, w tym m.in. prowadzenie ksiąg rachunkowych, kontroling, relacje z bankami, podwykonawcami, czuwanie nad przebiegiem płynności finansowej i windykacją należności oraz sprawy administracyjne i obsługa prawna firmy.

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
316ObserwującyObserwuj
318ObserwującyObserwuj
spot_img

Praca w Motorola Supply Chain & Procurement, czyli jak wygląda bycie Motorolaninem

Przyświeca nam jeden cel – pomagać innym, aby w najważniejszych momentach stawali na wysokości swoich zadań. Wartości firmy są dla nas fundamentem wszystkich działań....

Z ostantiej chwili