7R wzmacnia Dział Leasingu

W związku z dynamicznym rozwojem firmy ogólnopolski deweloper 7R wzmacnia swój zespół. Do firmy dołączył Mateusz Gierka, który objął stanowisko Leasing Manager.

Mateusz Gierka na nowym stanowisku odpowiada za projekty realizowane w regionie Górnego Śląska. Z branżą nieruchomości związany jest od 8 lat. Przed dołączeniem do 7R pracował dla międzynarodowej firmy doradczej CBRE, na stanowisku Property Negotiator. Odpowiadał za wynajem dostępnych powierzchni przemysłowych i logistycznych na Górnym Śląsku i w południowo-wschodniej Polsce. Realizował projekty dla klientów logistycznych i produkcyjnych. Wcześniej zdobywał doświadczenie pracując dla prywatnego inwestora na Śląsku, gdzie odpowiadał za wynajem powierzchni w obiektach przemysłowych, biurowych i handlowych.

Rosnąca liczba projektów realizowanych w całej Polsce sprawia, że podjęliśmy decyzję o dalszym rozwoju Działu Leasingu. Aby działać jeszcze sprawniej i efektywniej odpowiadać na wymagania klientów, szczególnie w perspektywie planowanych przez nas kolejnych projektów na Śląsku, do zespołu 7R dołącza kolejny Leasing Manager, który będzie pracował w naszym nowym biurze w Sosnowcu. Bycie blisko obecnych i potencjalnych klientów w tym regionie pozwoli nam jeszcze szybciej reagować na ich zmieniające się potrzeby. Wierzę, że powiększając zespół o ekspertów takich jak Mateusz, zapewniamy najwyższą jakość oferowanych usług – komentuje Maciej Krawiecki, Leasing Director 7R SA.