3.8 C
Warszawa
niedziela, 21 kwietnia, 2024

Sentry Logistics Solutions planuje strategię wzrostu w 2007 roku

Firma z Indianapolis spodziewa się 30 procentowego wzrostu z kwartału na kwartał w nowym roku. Jennifer Marcum, dyrektor Sentry zapowiada powiększenie portfoli świadczonych usług oraz rekrutację nowych pracowników.

Sentry Logistic Solutions ogłosiła wczoraj, że ubiegły rok zakończył się dla firmy korzystnie. W gronie klientów pojawiły się krajowe i zagraniczne firmy farmaceutyczne. Nowi interesariusze wpłynęli na przyjęcie strategii szybkiego rozwoju. Dlatego też planuje się 30 procentowy wzrost w każdym kwartale, związany z rozwojem centrów logistyczno-dystrybucyjnych oraz korzystną lokalizacją magazynów i logistycznego HUBu przy lotnisku międzynarodowym w Indianapolis.

Klienci Sentry stawiają na bezpieczeństwo, efektywność kosztową, obsługę logistyczną, oraz rozwiązania związane z pakowaniem i dystrybucją gotowych leków. Firma znana jest ze swojej elastyczności.

Źródło: Inside Indiana Business, 03.01.2007

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
316ObserwującyObserwuj
318ObserwującyObserwuj
spot_img

Praca w Motorola Supply Chain & Procurement, czyli jak wygląda bycie Motorolaninem

Przyświeca nam jeden cel – pomagać innym, aby w najważniejszych momentach stawali na wysokości swoich zadań. Wartości firmy są dla nas fundamentem wszystkich działań....

Z ostantiej chwili