3.8 C
Warszawa
niedziela, 21 kwietnia, 2024

Rekwizyty do Iranu

Firma kurierska TNT Express jest znana jako specjalista w realizacji usług niestandardowych. Ostatnio transportowała ponad 600 kg rekwizytów teatralnych do Teheranu. 

W styczniu polski oddział TNT Express, światowego dostawcy ekspresowych usług transportowych dla klientów instytucjonalnych, transportował na rzecz Teatru Lalki i Aktora "Kubuś" w Kielcach kompletne wyposażenie niezbędne do występu podczas 25. Międzynarodowego Festiwalu Teatrów Dramatycznych, Lalkowych i Ulicznych w Teheranie (8-17 stycznia br.). TNT Express przewiozło ponad 100 przedmiotów, m.in. lalki teatralne, kostiumy, rekwizyty, elementy scenografii, oświetlenia, nagłośnienia – wyposażenie wypełniło 7 skrzyń o łącznej wadze 627 kg. Kielecki „Kubuś” był jedynym teatrem reprezentującym Polskę podczas festiwalu, a przygotowany przez niego spektakl – „Baśń o rumaku zaklętym” Bolesława Leśmiana – został owacyjnie przyjęty przez publiczność.

  • Zdecydowaliśmy się na wybór TNT Express ze względu na doskonałą opinię o usługach tej firmy – mówi Irena Dragan, Dyrektor Teatru Lalki i Aktora "Kubuś" – Współpracę oceniam jako bardzo satysfakcjonującą. Było to dla naszego teatru pierwsze tego rodzaju doświadczenie, dodatkowo zaś byliśmy w stresie związanym tak z występem, jak i odpowiednim przygotowaniem przed daleką podróżą. Tymczasem konsultant TNT przez cały czas realizacji usługi – nawet w niedziele – był z nami w stałym kontakcie, na bieżąco otrzymywaliśmy informacje dotyczące statusu naszych przesyłek. TNT wzięło na siebie pełną koordynację transportu – nawet w sytuacji, gdy pojawiły się pewne problemy po stronie irańskiej, TNT w pełni zapanowało nad sytuacją, i dokonano rzeczy niezwykłej: już podczas realizacji usługi nasz transport został przyspieszony. Wszystkie rekwizyty zakończyły podróż w idealnym stanie.

TNT zaproponowało klientowi skorzystanie ze specjalnej gwarancji celnej, dzięki czemu uniknięto czasochłonnej procedury otwierania skrzyń na granicach i sprawdzania zgodności wszystkich przewożonych przedmiotów z ich wykazem załączonym do deklaracji celnej.

e-logistyka.pl

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
316ObserwującyObserwuj
318ObserwującyObserwuj
spot_img

Praca w Motorola Supply Chain & Procurement, czyli jak wygląda bycie Motorolaninem

Przyświeca nam jeden cel – pomagać innym, aby w najważniejszych momentach stawali na wysokości swoich zadań. Wartości firmy są dla nas fundamentem wszystkich działań....

Z ostantiej chwili