11.2 C
Warszawa
poniedziałek, 15 kwietnia, 2024

InPost: nowa usługa dla firm

InPost – pierwszy niezależny operator pocztowy o zasięgu ogólnokrajowym, należący do grupy kapitałowej INTEGER.pl – wychodząc naprzeciw  oczekiwaniom klientów rozszerza swoją ofertę. Zgodnie z zakładaną strategią rozwojową firma wprowadza nową usługę dla firm, polegającą na kompleksowym obrocie dokumentami pomiędzy instytucjami i osobami fizycznymi. 

Oferta skierowana jest głównie do banków, instytucji finansowych i ubezpieczeniowych, jak również przedsiębiorców podpisujących umowy z kontrahentami w innych miastach.

Założeniem nowej usługi jest sprawne i szybkie przekazywania umów oraz wszelkich firmowych dokumentów. Praktycznym ułatwieniem wprowadzonym przez InPost jest możliwość zawarcia umowy bez konieczności wychodzenia z siedziby firmy bądź domu, dlatego też nowa usługa cieszy się największym uznaniem wśród banków, firm ubezpieczeniowych czy przedsiębiorców zawierających umowy z kontrahentami w całej Polsce. Zaletą nowej usługi jest to, że kurier InPost odbiera z siedziby firmy, bądź innego wskazanego przez firmę miejsca, dokumenty wymagające autoryzacji, doręcza je wskazanemu podmiotowi l ub osobie fizycznej, która w swojej siedzibie lub w miejscu zamieszkania w obecności Kuriera podpisuje doręczony dokument. Zgodnie ze standardami usług świadczonych przez InPost – kurier zobowiązany jest podczas wizyty do weryfikacji danych osobowych adresata na bazie okazanego dokumentu tożsamości. Po dokonaniu niezbędnych czynności, dokumenty zostają przekazane nadawcy w ciągu 72 godzin.

  • InPost dąży do stałego podnoszenia efektywności i konkurencyjności. Chcemy być najlepszym partnerem dla naszych klientów, zarówno korporacyjnych, jak i indywidualnych oferując im kompleksowe i profesjonalne usługi pocztowe oraz rozwiązania, które pomogą w realizacji celów biznesowych. Stąd też rozpoczęliśmy świadczenie nowej usługi polegającej na kompleksowym obrocie dokumentami. Uważam, że jest to doskonała propozycja zarówno dla firm, jak też osób indywidualnych. W ramach nowej usługi współpracujemy już z dwiema dużymi firmami z branży bankowej i telekomunikacyjnej i wierzymy w to, że nasza oferta spełni ich oczekiwania”– mówi Rafał Brzoska, Prezes Zarządu Spółki.

Nowa usługa dostępna jest po podpisaniu z firmą InPost stosownej umowy. Szczegóły na stronie: www.inpost.pl.

e-logistyka.pl

 

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
315ObserwującyObserwuj
318ObserwującyObserwuj
spot_img

Praca w Motorola Supply Chain & Procurement, czyli jak wygląda bycie Motorolaninem

Przyświeca nam jeden cel – pomagać innym, aby w najważniejszych momentach stawali na wysokości swoich zadań. Wartości firmy są dla nas fundamentem wszystkich działań....

Z ostantiej chwili