8.4 C
Warszawa
piątek, 19 kwietnia, 2024

Prokom Software dołączył do grona klientów SAP Polska

Czołowy integrator systemów informatycznych w Polsce wybrał system mySAP ERP do zarządzania procesami biznesowymi SAP Polska poinformował o podpisaniu umowy sprzedaży licencji na oprogramowanie mySAP ERP z Prokom Software. Rozwiązanie oparte będzie na platformie SAP NetWeaver z pełną warstwą integracyjną, co umożliwi połączenie nowego systemu z innym oprogramowaniem wykorzystywanym przez Prokom.

System SAP jest sprawdzonym narzędziem zwiększającym działanie kluczowych procesów biznesowych firmy, pozwalając na pełniejszą integrację operacji finansowo-księgowych z działalnością operacyjną oraz wsparcie działań związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi. Wybór właściwego oprogramowania wspierającego zarządzanie ma szczególne znaczenie z punktu widzenia przedsiębiorstw funkcjonujących w wysoce konkurencyjnym środowisku, w tym dla firm świadczących usługi z zakresu integracji systemów informatycznych.

Również Prokom Software, decydując się na wdrożenie mySAP ERP, uznaje strategiczne znaczenie funkcjonowania tego rozwiązania z punktu widzenia jakości i terminowości informacji leżących u podstaw kluczowych decyzji podejmowanych w firmie a co z tym związane – możliwości szybszego reagowania na zmieniające się warunki działania, które w konsekwencji mogą prowadzić do obniżenia kosztów funkcjonowania firmy, poprawy jej elastyczności, a tym samym zwiększenia jej konkurencyjnej pozycji na rynku.

  • Od dziś Prokom Software jest dla SAP nie tylko znaczącym partnerem, ale również wyjatkowym klientem. Wybór rozwiązania SAP przez wiodącego na polskim rynku integratora, posiadającego w ramach grupy kompetencje w wielu systemach wspomagających zarządzanie, jest dowodem nie tylko najbogatszej funkcjonalności, lecz również słuszności zastosowania architektury Enterprise SOA oraz czytelności kierunków dalszego rozwoju pakietu mySAP ERP – powiedział Marek Wdowicz, Dyrektor ds. Sprzedaży SAP Polska.

e-logistyka.pl

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
316ObserwującyObserwuj
318ObserwującyObserwuj
spot_img

Praca w Motorola Supply Chain & Procurement, czyli jak wygląda bycie Motorolaninem

Przyświeca nam jeden cel – pomagać innym, aby w najważniejszych momentach stawali na wysokości swoich zadań. Wartości firmy są dla nas fundamentem wszystkich działań....

Z ostantiej chwili