Nowy Country Manager DHL w Arabii Saudyjskiej

DHL powołał na stanowisko Country Managera oddziału firmy w Arabii Saudyjskiej Noura Sulimana. Głównym zadaniem nowego dyrektora będzie rozwój portfolio usług DHL w Królestwie Arabii Saudyjskiej.

Kraj ten posiada duży potencjał rozwoju dla branży transportowej i logistycznej. – Cieszę się, z przejścia do największego i jednego z najszybciej rozwijających się rynków w regionie – mówi Suliman. Arabia Saudyjska ma szczególne znaczenie dla DHL ze względu na specyfikę strategii rozwoju firmy.

  • Gospodarczy boom w Królestwie stawia wielkie wyzwania przed branżą TSL, która powinna nadążać za rozwojem. Pokazuje również jak szybko rosną potrzeby sektora przemysłowego i komercyjnego, szczególnie w zakresie usług logistycznych – dodaje Suliman.

Nour Suliman pracuje dla DHL od 1978 roku, kiedy objął posadę w dziale obsługi klienta w Bahrajnie. Od tamtego czasu pełniłwiele funkcji menedżerskich w różnych krajach w regionie.

e-logistyka.pl

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
316ObserwującyObserwuj
318ObserwującyObserwuj
spot_img

Praca w Motorola Supply Chain & Procurement, czyli jak wygląda bycie Motorolaninem

Przyświeca nam jeden cel – pomagać innym, aby w najważniejszych momentach stawali na wysokości swoich zadań. Wartości firmy są dla nas fundamentem wszystkich działań....

Z ostantiej chwili