17.9 C
Warszawa
czwartek, 23 maja, 2024

DPD rozszerza ofertę

DPD rozszerza portfolio usług ekspresowych w Niemczech, oferując szereg nowych możliwości, opcji i rozwiązań. Firma udostępniła także nowe terminy doręczeń w dni robocze do godziny 8:30 oraz dostawę w soboty.

– Nasza rozbudowana oferta usług ekspresowych jest odpowiedzią na zróżnicowane potrzeby klientów, zapewnia, że spełniamy oczekiwania każdego z nich – wyjaśnia Hans Fluri, Dyrektor Generalny DPD.

Rozszerzając ofertę, dostawca usług ekspresowych pragnie zwiększyć swój udział w najszybciej rosnącym segmencie rynku KEP. Przy tworzeniu nowych rozwiązań firma opiera się na sprawdzonych czynnikach jakości: proste i efektywne procesy operacyjne oraz bliska współpraca z klientem. – Dzięki wiedzy jaką czerpiemy z bliskiej współpracy z klientami, jesteśmy w stanie dopasować naszą nową ofertą usług ekspresowych do ich potrzeb, a tym samym podbić rynek – dodaje Fluri. – Rozwój usług ekspresowych jest krokiem firmy w kierunku zwiększenia obecności w kluczowych segmentach rynku, co stanowi element strategii wzrostu DPD – podkreśla.

e-logistyka.pl

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
316ObserwującyObserwuj
318ObserwującyObserwuj
spot_img

Praca w Motorola Supply Chain & Procurement, czyli jak wygląda bycie Motorolaninem

Przyświeca nam jeden cel – pomagać innym, aby w najważniejszych momentach stawali na wysokości swoich zadań. Wartości firmy są dla nas fundamentem wszystkich działań....

Z ostantiej chwili