22.9 C
Warszawa
środa, 22 maja, 2024

Emperia Holding – zmiana nazwy

Emperia Holding SA (dawniej Eldorado SA) oficjalnie zmieniła nazwę, logo oraz siedzibę spółki.

Emperia Holding SA, która w roku 2006 połączyła się z Grupą Kapitałową BOS SA, zasięgiem działania obejmuje teren całej Polski. W skład holdingu wchodzą spółki dystrybucyjne: BOS, DEF, DLS, Express Podlaski, Eldorado Sp. z o.o, Sygel-Jool oraz spółki detaliczne: Bert, Groszek, Lewiatan Podlasie, Jaskółka, Stokrotka, Rexpol. Do Emperia Holding przyłączona została ostatnio także Społem Tychy Sp. z o.o.

  • Zmiana nazwy spółki jest kolejnym krokiem w  rozwoju całej grupy i ma podkreślać naszą otwartość na nowe idee, a także na nowe firmy chcące przyłączyć się do Emperia Holding SA. Jesteśmy jedną z największych polskich firm handlowych, w której wysoko ceni się doświadczenie każdego z partnerów wchodzących w jej skład – powiedział Artur Kawa, Prezes Zarządu Emperia Holding.

Ze zmianą nazwy Emperia Holding S.A. wiąże się także wprowadzenie nowego logotypu spółki. Z dniem 11 maja rozpoczęto używanie nowego znaku graficznego w odmiennej niż dotychczasowa kolorystyce.

Nowy adres głównej siedziby Emperia Holding to : Mełgiewska 7-9, 20-952 Lublin.

e-logistyka.pl

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
316ObserwującyObserwuj
318ObserwującyObserwuj
spot_img

Praca w Motorola Supply Chain & Procurement, czyli jak wygląda bycie Motorolaninem

Przyświeca nam jeden cel – pomagać innym, aby w najważniejszych momentach stawali na wysokości swoich zadań. Wartości firmy są dla nas fundamentem wszystkich działań....

Z ostantiej chwili