22.9 C
Warszawa
środa, 22 maja, 2024

Ralph Boëttger dyrektorem wykonawczym Sappi

Eugene van As, prezes Sappi od 1978 roku odchodzi w przyszłym roku na emeryturę. Po 29 latach jego miejsce zajmie Ralph Boëttger, który już w lipcu obejmie posadę dyrektora wykonawczego Sappi.

Boëttger jest księgowym z bogatym doświadczeniem w zarządzaniu. W wieku 34 lat został dyrektorem wykonawczym Safari. Od 1998 współpracuje z Imperial Holdings, gdzie odpowiada za lokalne i międzynarodowe operacje logistyczne, dział lotniczy oraz ciężkich pojazdów. Współpracował z wielokulturowymi zespołami, co jest jednym z jego silnych punktów.

  • Spodobała mi się droga jaką podąża Sappi, jej bogata, pełna sukcesów historia oraz potencjał wzrostu jaki z sobą niesie – mówi Boëttger. – Nie mogę się doczekać początku pracy z utalentowanym zespołem tej firmy – dodaje.

  • Zarząd jest szcześcliwy, że w jego skład już niedługo wejdzie Ralph. To człowiek pełen energii, posiadający na swoim koncie wiele sukcesów. To dyrektor odpowiedni do pracy w Sappi – mówi Eugene van As

e-logistyka.pl

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
316ObserwującyObserwuj
318ObserwującyObserwuj
spot_img

Praca w Motorola Supply Chain & Procurement, czyli jak wygląda bycie Motorolaninem

Przyświeca nam jeden cel – pomagać innym, aby w najważniejszych momentach stawali na wysokości swoich zadań. Wartości firmy są dla nas fundamentem wszystkich działań....

Z ostantiej chwili