Centrum Volvo w Polsce

W dniu 11 maja Grupa Volvo otworzyła nowe Centrum Volvo w Młochowie w Polsce. Będzie ono obejmowało działalność w ramach Volvo Trucks, Volvo Construction Equipment, Volvo Buses i Volvo Financial Services.

W całej Europie obserwowany jest wzrost zapotrzebowania na środki transportu i budowę nowej infrastruktury, zwłaszcza pomiędzy wschodem i zachodem, co z kolei przekłada się na wzrost popytu na ciężkie samochody ciężarowe, maszyny budowlane i autobusy.

W nowym Centrum Volvo, znajdującym się około 30 km od Warszawy, zlokalizowana będzie sprzedaż samochodów ciężarowych, autobusów i maszyn budowlanych (nowych i używanych) oraz punkty serwisowe i centrum szkoleniowe. Na terenie Centrum Volvo znajdują się również biura zarządu Regionu Centralno-Wschodniego Europejskiej Dywizji Volvo Truck Corporation oraz organizacji Volvo Truck Center w Polsce. Swoje biuro handlowe będzie tam też miała organizacja Volvo Financial Services na rynku polskim.

W budowę obiektu zainwestowała Volvo Polska Sp. z o.o. – firma w 100% należąca do Grupy Volvo. Inwestycja została wsparta funduszami Unii Europejskiej, przyznanymi przez rząd polski.

Nowe Centrum Volvo będzie służyło jako wzorcowa, wielofunkcyjna stacja serwisowa, która umożliwi prezentowanie i wdrażanie standardów Volvo w innych własnych punktach serwisowych oraz w stacjach autoryzowanych partnerów w Europie Wschodniej. Oryginalne Usługi serwisowe Volvo są ważnym elementem w stosowanej przez Grupę Volvo strategii, polegajacej na dostarczaniu kompletnych rozwiązań transportowych. Jednocześnie, Oryginalne Usługi Serwisowe Volvo, stanowią wzorzec poziomu obsługi, który musi zapewnić każda stacja obsługi Volvo.

e-logistyka.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj