Apreo przejmuje spedycję VOS Logistics

Na początku czerwca Apreo Logistics SA przejęła od Vos Logistics Polska Sp. z o. o .o całą działalność spedycyjną. Apreo Logistics to spedytor i dostawca usług logistycznych na terenie kraju i Europy.

Firma, kontynuując kilkunastoletnią tradycję Euroad i Vos oferuje pełen zakres usług przewozowych oraz wspomagających, takich jak magazynowanie i obsługa celna.

  • O jakości naszych usług przewozowych będzie decydować doświadczenie naszych spedytorów oraz rodzaj i liczba dostępnego taboru, czyli potencjał firm przewozowych od lat związanych z nami stałymi umowami. Nasz priorytet to stała i trwała poprawa jakości serwisu zarówno dla klienta, jak i podwykonawców. Zamierzamy kontynuować najlepsze tradycje i standardy wypracowane przez firmę Euroad. Już zainwestowaliśmy w nowoczesne rozwiązania informatyczne, które ciągle udoskonalamy. Jesteśmy przekonani że przyczynia się one do podniesienia satysfakcji naszych partnerów ze współpracy z nami, przyspieszą obieg informacji i przyczynią się do redukcji kosztów – naszych, klientów i przewoźników – powiedział Grzegorz Bielowicki, prezes zarządu Apreo Logistics.

e-logistyka.pl

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
316ObserwującyObserwuj
318ObserwującyObserwuj
spot_img

Praca w Motorola Supply Chain & Procurement, czyli jak wygląda bycie Motorolaninem

Przyświeca nam jeden cel – pomagać innym, aby w najważniejszych momentach stawali na wysokości swoich zadań. Wartości firmy są dla nas fundamentem wszystkich działań....

Z ostantiej chwili