PKP Cargo na Targach w Monachium

PKP Cargo prezentowało swoją ofertę usług przewozowych i logistycznych na Międzynarodowych Targach Logistyki, Telematyki i Transportu TRANSPORT LOGISTIC 2007. 

Targi, uznawane za największe w tej branży w Europie, rozpoczęły się 12 czerwca i trwały cztery dni. Wzięło w nich udział ponad 1570 wystawców z 57 krajów.

Ideą targów było przedstawienie kompleksowej oferty obejmującej cztery ważne gałęzie: telematykę, transport wewnątrzzakładowy, logistykę oraz transport towarowy, a także ukazanie najnowszych trendów w branży i zdobytych doświadczeń z zakresu osobowego i towarowego transportu drogowego, szynowego, wodnego oraz powietrznego. Targi były też niewątpliwie doskonałą okazją do zapoznania się z najnowszymi technologiami i rozwiązaniami, ale także, poprzez liczne seminaria i konferencje, ważną platformą dyskusji i wymiany doświadczeń dla osób związanych z branżą.

W targach monachijskich brała udział Spółka PKP CARGO, prezentując swoją ofertę usług przewozowych i logistycznych na rynkach międzynarodowych.

e-logistyka.pl

zdjęcie: PKP Cargo

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
316ObserwującyObserwuj
318ObserwującyObserwuj
spot_img

Praca w Motorola Supply Chain & Procurement, czyli jak wygląda bycie Motorolaninem

Przyświeca nam jeden cel – pomagać innym, aby w najważniejszych momentach stawali na wysokości swoich zadań. Wartości firmy są dla nas fundamentem wszystkich działań....

Z ostantiej chwili