1.8 C
Warszawa
poniedziałek, 22 kwietnia, 2024

Najważniejsze korzyści przystąpienia do sieci Pallex

Fakt ten nie dziwi, ponieważ ta brytyjska spółka oferuje szereg korzyści swoim Członkom Regionalnym. Do najważniejszych należą:


Optymalizacja kosztów i generowanie dodatkowych przychodów


Każdy Członek Regionalny zawsze zna swoje koszty operacyjne, ponieważ model biznesowy Pall-Ex operuje stałymi stawkami, które obowiązują w całej sieci i są uzależnione od wielkości i ilości palet w przesyłce. Szeroka gama usług  dodatkowych, pozwala Członkom Regionalnym na bardzo elastyczne podejście do potrzeb swoich klientów.


Łączenie wolumenów i wysyłanie palet przez sieć


Członkowie Regionalni odpowiadają za dystrybucję wyłącznie w podległym regionie, natomiast obsługują Klientów na terenie całego kraju i Europy – poza swoim terenem korzystają z usług innych Członków Regionalnych. Dodatkowo dbają o jak najefektywniejsze zagospodarowanie przestrzeni ładunkowej poprzez łączenie wolumenów i unikanie pustych lub niepełnych przebiegów.


Przejrzyste i terminowe rozliczenia finansowe


Centralny system rozliczeń działa w trybie tygodniowym, a elektroniczny obieg dokumentów z wykorzystaniem autorskiego oprogramowania TWINE umożliwia centralne zarządzanie fakturowaniem, generowanie raportów i automatyzację prac administracyjnych, które w tradycyjnym podejściu są czasochłonne i podatne na błędy.


Doświadczeni Network Managerowie


Network managerowie służą radą i pomocą wszystkim Członkom Regionalnym w danym kraju. Ich zaangażowanie pozwala jeszcze bardziej zoptymalizować procesy biznesowe Członków Regionalnych i maksymalnie wykorzystać szanse jakie daje przynależność do sieci.


Bycie częścią renomowanego systemu międzynarodowego


Działanie w ramach globalnie rozpoznawalnej marki pozwala na korzystanie z dodatkowych wartości, które ona generuje. Należą do nich wizerunek i zaufanie klientów, które Pall-Ex zbudował podczas 20 lat swojej działalności.


 


Sprawdzone „Know How”


Dostęp do praktycznie sprawdzonego „Know How”, które dostępne jest wyłącznie dla Członków Regionalnych, a które z powodzeniem wprowadzone zostało w krajach w europejskich umożliwia dynamiczny rozwój firmom które przystąpiły do sieci.


 


Sposób działania sieci Pall-Ex objęty jest tajemnicą handlową, natomiast szczegóły powyższych korzyści oraz dodatkowe atuty prezentowane są na indywidualnych spotkaniach z potencjalnymi Członkami Regionalnymi.

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
316ObserwującyObserwuj
318ObserwującyObserwuj
spot_img

Praca w Motorola Supply Chain & Procurement, czyli jak wygląda bycie Motorolaninem

Przyświeca nam jeden cel – pomagać innym, aby w najważniejszych momentach stawali na wysokości swoich zadań. Wartości firmy są dla nas fundamentem wszystkich działań....

Z ostantiej chwili