15.7 C
Warszawa
piątek, 24 marca, 2023

Paczkomaty InPost w londyńskim metrze

W kolejnym kroku InPost planuje wprowadzenie Paczkomatów na stacjach innych środków komunikacji miejskiej w Londynie. Obecnie sieć Paczkomatów InPost w Wielkiej Brytanii przekracza 800 maszyn.

Mike Brown, dyrektor zarządzający Londyńskiego Metra skomentował: "Naturalnie kluczową funkcją naszych stacji jest podróżowanie i nigdy nie zmienimy tych priorytetów, jednak jest wiele aspektów, które możemy i będziemy realizować, by uatrakcyjnić i modernizować nasze stacje”.Paczkomaty InPost są już dostępne w 19 krajach na całym świecie. Pod koniec 2013 roku Grupa Integer.pl wygrała przetarg na dostawę terminali dla Íslandspóstur – narodowego operatora pocztowego prowadzącego swoje działania na terenie Islandii.


Firma sfinalizowała również transakcję sprzedaży swoich 10 innowacyjnych terminali firmie Aeropost – czołowemu operatorowi e-commerce funkcjonującemu na terenie Ameryki Środkowej i Wysp Karaibskich. Dzięki temu w pierwsze Paczkomaty zostaną rozlokowane na Kostaryce, w Salwadorze oraz Gwatemali.Na całym świecie funkcjonuje już – w różnych modelach biznesowych – niemal 3000 Paczkomatów.


 

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
315ObserwującyObserwuj
312ObserwującyObserwuj
spot_img

Prowadzisz firmę transportową? Zobacz, jakie możliwości dają Ci nowe technologie!

Funkcjonowanie firmy z branży logistycznej to złożony i wieloetapowy proces. Nowoczesne systemy pozwalają na pełną kontrolę nad różnymi zagadnieniami, w tym czasem pracy kierowców,...

Z ostantiej chwili