0.5 C
Warszawa
wtorek, 22 listopada, 2022

Paczkomaty InPost w londyńskim metrze

W kolejnym kroku InPost planuje wprowadzenie Paczkomatów na stacjach innych środków komunikacji miejskiej w Londynie. Obecnie sieć Paczkomatów InPost w Wielkiej Brytanii przekracza 800 maszyn.

Mike Brown, dyrektor zarządzający Londyńskiego Metra skomentował: "Naturalnie kluczową funkcją naszych stacji jest podróżowanie i nigdy nie zmienimy tych priorytetów, jednak jest wiele aspektów, które możemy i będziemy realizować, by uatrakcyjnić i modernizować nasze stacje”.Paczkomaty InPost są już dostępne w 19 krajach na całym świecie. Pod koniec 2013 roku Grupa Integer.pl wygrała przetarg na dostawę terminali dla Íslandspóstur – narodowego operatora pocztowego prowadzącego swoje działania na terenie Islandii.


Firma sfinalizowała również transakcję sprzedaży swoich 10 innowacyjnych terminali firmie Aeropost – czołowemu operatorowi e-commerce funkcjonującemu na terenie Ameryki Środkowej i Wysp Karaibskich. Dzięki temu w pierwsze Paczkomaty zostaną rozlokowane na Kostaryce, w Salwadorze oraz Gwatemali.Na całym świecie funkcjonuje już – w różnych modelach biznesowych – niemal 3000 Paczkomatów.


 

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
319ObserwującyObserwuj
289ObserwującyObserwuj
spot_img

Firmy godne poznania – PROMAG

Cykl artykułów zamieszczanych na łamach portali i czasopism przedstawiający Polskie dynamiczne i innowacyjne firmy związane z Poznaniem i warte poznania. Dziś w cyklu „firmy warte...

Z ostantiej chwili