5.6 C
Warszawa
poniedziałek, 22 kwietnia, 2024

Więcej połączeń z Chin

Bezpośrednie loty do Europy, dodatkowe loty w Szanghaju i Qingdao- UPS uruchamia serwis lotniczy z Szanghaju do Europy. 

„UPS realizuje teraz loty do większej liczby miejsc w Chinach niż jakiekolwiek inne amerykańskie linie lotnicze, frachtowe lub pasażerskie”, powiedział David Abney, International Operations president.

UPS będzie korzystał z samolotu MD-11 w lotach z Szanghaju do Kolonii pięć razy w tygodniu. Dodatkowo, obok nowego serwisu dla Europy, UPS wprowadził trzy nowe częstotliwości na trasie Szanghaj-USA, zwiększając liczbę lotów non-stop na tej trasie do dziewięciu razy w tygodniu. Liczba lotów UPS do Qingdao, głównego portu i centrum produkcyjnego, wzrosła teraz do sześciu w tygodniu.

Rozwój linii lotniczej jest częścią szerszych starań, zmierzających do przyspieszenia globalnego handlu i zaoferowania klientom nowych opcji usługowych. UPS, w ciągu ostatnich miesięcy dwukrotnie zwiększył rozmiar hubu powietrznego w Kolonii, oraz zainicjował rozszerzenie zasięgu swojej sieci w Chinach i Japonii. Powiększony także został wewnątrz-azjatycki hub powietrzny na Filipinach, a bliski zakończenia jest nowy hub frachtowy i logistyczny w Singapurze, liczący ponad 39 000 metrów kwadratowych (425 000 stóp kwadratowych). UPS rozbudowuje również nowy hub lotniczy w Szanghaju i przebudowuje sieć drogową w Stanach Zjednoczonych, aby zwiększyć liczbę doręczeń o ponad pół miliona paczek każdego dnia.

e
-Logistyka.pl

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
316ObserwującyObserwuj
318ObserwującyObserwuj
spot_img

Praca w Motorola Supply Chain & Procurement, czyli jak wygląda bycie Motorolaninem

Przyświeca nam jeden cel – pomagać innym, aby w najważniejszych momentach stawali na wysokości swoich zadań. Wartości firmy są dla nas fundamentem wszystkich działań....

Z ostantiej chwili