UPS przyspiesza w Polsce: usprawnia sieć i skraca czas tranzytu

Firma kontynuuje proces transformacji inteligentnej globalnej sieci logistycznej, by zapewnić małym firmom lepsze możliwości eksportowe w całej Europie

0 134

Firma UPS (NYSE:UPS) ogłosiła dziś wprowadzenie szeregu ulepszeń do swojej sieci i infrastruktury, które skracają czas tranzytu przesyłek do i z Rumunii. Klienci z Polski, korzystając z najbardziej ekonomicznej opcji wysyłki UPS – UPS Standard®, skorzystają z aż o jeden dzień krótszego czasu dostawy przesyłek do i z Rumunii.

„Polska ugruntowała swoją pozycję jako jedna z najbardziej dynamicznych gospodarek eksportowych w Europie. W pierwszej połowie roku UPS odnotował 5% wzrost eksportu z Polski, co świadczy o rosnącym popycie na nasze usługi. Coraz więcej firm zwraca się do UPS, byśmy pomogli im w rozwoju na rynkach zagranicznych,” powiedział Piotr Sitarek, Dyrektor Generalny UPS Polska. „Chcąc wesprzeć firmy różnej wielkości, a zwłaszcza te mniejsze, w dotarciu do klientów na czas i za odpowiednią cenę, przyspieszyliśmy tranzyt naszych najbardziej ekonomicznych usług w tym kierunku nawet o 24 godziny”dodał.

Według badania UPS Europe Pulse badania Online Shopper™ 38% kupujących online na świecie porzuci swój koszyk zakupowy, jeśli uzna, że koszt przesyłki jest zbyt wysoki. Dzięki szybszej wysyłce za pomocą ekonomicznej usługi UPS – UPS Standard®, firmy w Polsce mogą nadal zwiększać zadowolenie klientów, dostarczając produkty szybko i tanio.

Ostatnie udoskonalenia usług UPS są częścią planu zakładającego inwestycję 2 miliardów dolarów w rozwój infrastruktury w Europie do 2019 roku. W ramach tego programu firma uruchomiła niedawno trzy super huby w Londynie, Paryżu i Eindhoven w Holandii, a także nowe obiekty operacyjne w Mysłowicach i Strykowie. Wszystkie dotychczasowe inwestycje pozwolą klientom dotrzeć do ponad 80% mieszkańców Europy w ciągu dwóch dni roboczych korzystając z usługi UPS Standard®.

Może ci się spodobać również

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. AkceptujDowiedz się więcej