Tobias Jerschke został Dyrektorem Zarządzającym firmy Kuehne + Nagel w Polsce

Polska jest krajem o znaczeniu strategicznym dla działania Grupy Kuehne + Nagel w regionie Wschodniej Europy. Firma posiada tutaj 14 oddziałów z ponad 160,000 m2 powierzchni magazynowej i zatrudnia blisko 1,600 osób.

– W odniesieniu do wcześniejszego planu rozwoju naszych działań w Europie Wschodniej w latach 90- tych, jesteśmy zdolni kontynuować ekspansje naszego serwisu oraz powiększać bazę klientów w Polsce  – powiedział Bob Mihok Regionalny Manager na Europę Wschodnia.

– Jesteśmy przekonani, że pod przywództwem Tobiasa Jerschke nasz przyszły wzrost w Polsce przyspieszy się, a nasza sieć i oferta usług zostanie uzupełniona – dodał.

Tobias Jerschke rozpoczął swoją karierę w Kuehne + Nagel w Centrali w Schindelegi, Szwajcaria, w 1998 roku. Po kilku latach w centralnym Departamencie Korporacyjnego Rozwoju, który prowadził jako Vice President od 2001, Tobias Jerschke został powołany jako Dyrektor Zarządzający we Francji w 2005 roku, a później jako Dyrektor Sprzedaży & Marketingu w Regionie Południowo Zachodniej Europy w 2006 roku.

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
316ObserwującyObserwuj
318ObserwującyObserwuj
spot_img

Praca w Motorola Supply Chain & Procurement, czyli jak wygląda bycie Motorolaninem

Przyświeca nam jeden cel – pomagać innym, aby w najważniejszych momentach stawali na wysokości swoich zadań. Wartości firmy są dla nas fundamentem wszystkich działań....

Z ostantiej chwili