21.8 C
Warszawa
czwartek, 23 maja, 2024

Sport z punktu widzenia logistyków

Tak w skrócie można opisać zbliżającą się II Ogólnopolską Konferencję „Logistyka w sporcie”. Przedsięwzięcie organizowane przez Uczelniany Klub Kibica Wyższej Szkoły Logistyki, odbędzie się w czwartek 20 listopada.

Podobnie jak podczas premierowej edycji, swój pobyt na konferencji potwierdziły doskonali polscy sportowcy. Do dzięki nim będziemy mieli okazję spojrzeć na zawody, mecze, wyścigi, turnieje, czy nawet Igrzyska Olimpijskie z zupełnie z innej strony. Nie tylko z punktu widzenia kibica, ale raczej uczestnika, organizatora i sponsora.

Konferencja rozpocznie się o godzinie 11.30. W pierwszym bloku tematycznym poznamy między innymi: Macieja Zawieję, Radnego Miasta Poznania i założyciela Uczelnianych Klubów Kibica, kajakarkę Anetę Pastuszkę-Konieczną, srebrną medalistkę tegorocznej Olimpiady w Pekinie, Rafała Tarasewicza i Kamila Walkiewicza z firmy Schenker, partnera Konferencji oraz Jarosława Kilińskiego, prezesa Stowarzyszenia „Wiara Lecha”. Po przerwie natomiast, zaprezentują się piłkarze z Klubu „Lech Poznań”, a emocje, szczególnie wśród męskiej części słuchaczy, z pewnością wzbudzą dziewczyny z zespołu tanecznego „Kolejorz Girls”.

Podczas Konferencji odbędzie się także aukcja, z której całkowity dochód przekazany zostanie na leczenie dwuletniej Zuzi Szkudlarek. Dziewczynka  w wyniku niedotlenienia mózgu, nie rozwija się prawidłowo i wymaga stałej opieki medycznej  (www).

Organizatorem Konferencji jest Uczelniany Klub Kibica WSL oraz Wyższa Szkoła Logistyki. Przedsięwzięcie sponsoruje firma Schenker.

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
316ObserwującyObserwuj
318ObserwującyObserwuj
spot_img

Praca w Motorola Supply Chain & Procurement, czyli jak wygląda bycie Motorolaninem

Przyświeca nam jeden cel – pomagać innym, aby w najważniejszych momentach stawali na wysokości swoich zadań. Wartości firmy są dla nas fundamentem wszystkich działań....

Z ostantiej chwili