Sklep Logintrans 24/7

<

p align="justify">Giełda TRANS przygotowała dla swoich klientów kolejne udogodnienie. Tym razem jest to sklep internetowy (www.24trans.pl), gdzie można kupić wszystko co jest potrzebne podczas pracy nie tylko przewoźnikom.

Użytkownicy giełdy TRANS mogą skorzystać ze specjalnych, promocyjnych warunków sprzedaży. Przygotowaliśmy dla naszych użytkowników atrakcyjną promocję. Bezpłatne przedłużenie abonamentu. Za każdy zakup o wartości równiej bądź przekraczającej kwotę 500 zł użytkownik uzyskuje przedłużenie abonamentu o 14 dni. Zakupy stanowiące wielokrotność tej kwoty powodują wydłużenie dostępu do giełdy o odpowiednią wielokrotność liczby 14 dni, mówi Dorota Sówka, Marketing Manager Spółki Logintrans.


Sklep funkcjonuje zaledwie od kilku tygodni, a liczy już ponad 900 produktów. Grono zadowolonych klientów rośnie.


Pan Marcin Wojciechowski, pracownik firmy "Trans-PKS" Wojciechowski i Wspólnicy s.j., często korzysta ze sklepów on line.


– Zwykle kupujemy części zamienne, akcesoria do pojazdów, gadżety. Zapoznaliśmy się także z ofertą 24trans.pl.Strona jest jasna i przejrzysta, ciekawie rozwiązane menu po lewej stronie ułatwiające poszukiwanie konkretnych produktów. A co ważniejsze: ceny produktów są niższe niż w innych sklepach. Sklep oferuje także ciekawe promocje – mówi Wojciechowski.


Jaki jest adres?

Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę adres www.24trans.pl i wszystko jest pod ręką.Towary są pogrupowane w odpowiednie kategorie, które ułatwiają odnajdywanie ich.

– Sklepy internetowe są potrzebne, zwłaszcza w naszej branży. Nie wychodząc z biura mogę zakupić podstawowe rzeczy potrzebne w mojej pracy. Sklep 24trans.pl to super sprawa, produkty są w zrozumiały sposób opisane i przede wszystkim są tańsze niż w normalnych sklepach – mówi Pani Renata Stalmach z firmy FTS Import Export Stalmach-Trucking, Artur Stalmach.


Administratorem i dystrybutorem produktów jest spółka Zi-Co, partner giełdy TRANS. Firma Zi-Co Sp. z o.o prowadzi sprzedaż internetową już ponad 5 lat, tworząc i obsługując kilka specjalistycznych sklepów i serwisów branżowych, mówi Andrzej Pupin, Dyrektor Zarządzający Spółki Zi-Co. Sklep internetowy 24trans.pl jest dedykowany nie tylko przewoźnikom, ale wszystkim firmom działającym w branży TSL.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
316ObserwującyObserwuj
318ObserwującyObserwuj
spot_img

Praca w Motorola Supply Chain & Procurement, czyli jak wygląda bycie Motorolaninem

Przyświeca nam jeden cel – pomagać innym, aby w najważniejszych momentach stawali na wysokości swoich zadań. Wartości firmy są dla nas fundamentem wszystkich działań....

Z ostantiej chwili