Najlepsza Linia Lotnicza

W Krakowie rozdano nagrody najlepszym liniom lotniczym. Wizz Air, Lot i Lufthansa to liderzy Plebiscytu zorganizowanego przez portal Pasazer.com.

Wyniki czwartej już edycji Plebiscytu nie były zaskoczeniem. Podobnie jak w zeszłym roku, w kategorii „Tanie Linie Lotnicze” wygrał Wizz Air. Niespodzianek nie przyniosły również pozostałe dwie kategorie: najlepszą tradycyjną linią lotniczą pozostał LOT, a wśród klientów biznesowych największym zaufaniem cieszy się Lufthansa. W głosowaniu oddano ponad 7000 głosów.

Idea organizacji Plebiscytu narodziła się cztery lata temu wśród czytelników portalu Pasażer.com

– To doskonały pomysł, który wypłynął od samych podróżujących czytelników naszego portalu – mówi Paweł Cybulak, redaktor naczelny portalu Pasażer.com. W jego opinii stworzenie pomostu pomiędzy pasażerem a przewoźnikiem było od początku misją portalu.

Nagrody wręczyła Pełnomocnik Prezydenta Krakowa ds. Turystyki, Grażyna Leja, Marszałek Województwa Małopolskiego, Marek Nawara oraz Dyrektor Przedsiębiorstwa „Porty Lotnicze”, Michał Marzec. 

Po raz pierwszy wręczono nagrodę pasażerowi, biorącemu udział w głosowaniu.

Współorganizatorem Gali, która odbyła się w krakowskim hotelu Qubus był Międzynarodowy Port Lotniczy im. Jana Pawła II w Krakowie.

Michał Krzak
e-logistyka.pl

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
316ObserwującyObserwuj
318ObserwującyObserwuj
spot_img

Praca w Motorola Supply Chain & Procurement, czyli jak wygląda bycie Motorolaninem

Przyświeca nam jeden cel – pomagać innym, aby w najważniejszych momentach stawali na wysokości swoich zadań. Wartości firmy są dla nas fundamentem wszystkich działań....

Z ostantiej chwili