Interroll dostarcza wysokowydajne crossbelt sortery dla szwajcarskiego klienta referencyjnego

0 73

Firma Interroll otrzymała duże zamówienie uzupełniające na dostawę pięciu crossbelt sorterów od Siemens Postal, Parcel & Airport Logistics (SPPAL). W pełni zautomatyzowany, wydajny system sortowania zostanie zainstalowany w istniejącej infrastrukturze szwajcarskiego klienta referencyjnego.

Rosnący popyt na usługi e-commerce powoduje stały wzrost liczby przesyłek pocztowych transportowanych na całym świecie i stawia wiele firm pocztowych przed nowymi wyzwaniami. Dotyczy to w szczególności przetwarzania i sortowania szybko rosnącej liczby mniejszych przesyłek o różnych rozmiarach i masie, transportowanych w różnych rodzajach opakowań.

Aby sprostać temu wyzwaniu, firma Siemens Postal, Parcel & Airport Logistics (SPPAL), jako generalny wykonawca, otrzymała zlecenie dostarczenia najnowszej technologii przenośników i systemów sortowania wraz z niezbędnym oprogramowaniem dla centrum pocztowego w rejonie Zurychu.

„Nowe zamówienie wynika z wieloletniej udanej współpracy Siemens Postal, Parcel & Airport Logistics i Interroll w Szwajcarii”, powiedział Martin Resch, prezes Siemens Postal, Parcel & Airport Logistics AG w Szwajcarii.

„Chcielibyśmy wspólnie z firmą Siemens ponownie wnieść wkład w podnoszenie wydajności i elastyczności firm pocztowych, dzięki naszym niezawodnym i elastycznym rozwiązaniom sortującym” – powiedział Jörg Mandelatz, dyrektor zarządzający w Interroll Fördertechnik
GmbH.

Do w pełni zautomatyzowanych procesów sortowania na rynku usług kurierskich i ekspresowych przesyłek pocztowych, firma Interroll oferuje sortowniki poziome i pionowe. Przy małym promieniu krzywej, który można zredukować do zaledwie 2,5 metra, oferta Interroll obejmuje również systemy sortujące zajmujące wyjątkowo małą powierzchnię. Nowe moduły podające Interroll, oferujące znacznie większy przepływ towarów z automatycznych systemów sortujących dzięki optymalnej konfiguracji prędkości podawania, również wyróżniają się małymi wymaganiami przestrzennymi.

Może ci się spodobać również

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. AkceptujDowiedz się więcej