9.9 C
Warszawa
wtorek, 23 kwietnia, 2024

Schöck przenosi produkcję do obiektu SEGRO

Grupę Schöck w transakcji reprezentowała firma Savills. Właścicielem, deweloperem i zarządcą obiektu jest SEGRO.


 


Grupa Schöck to producent izolacji cieplnej i akustycznej nośnych elementów budowlanych stosowanych w budynkach. Projekt deweloperski w Tychach, w którym swoją działalność będzie prowadził m.in. Schöck Sp. z o. o. znajduje się aktualnie w trakcie realizacji. Klient wprowadzi się do budynku pod koniec 2018 roku.


 


„W związku z dynamicznym rozwojem firmy, w celu zachowania efektywności produkcji, podjęliśmy decyzję o przeniesieniu działalności do większego obiektu. Zmiana siedziby będzie związana również z zatrudnieniem nowych pracowników, którzy dołączą do obecnej załogi. Proces wyboru najodpowiedniejszego projektu, który spełniałby nasze kryteria przebiegł sprawnie i obecnie jesteśmy bardzo zadowoleni ze zmiany” – mówi Czesław Gąsiorek, Kierownik Zakładu Schöck Sp. z o.o.


 


„Nowa siedziba klienta znajduje się blisko dotychczas zajmowanego obiektu. Dzięki temu zmiana nie będzie powodowała utrudnień dla pracowników związanych z dojazdem do pracy. Zaletą nowej lokalizacji, oprócz wysokiej jakości powierzchni oraz specyfikacji technicznej dostosowanej do potrzeb firmy Schöck, jest dobra ekspozycja, dzięki której klient będzie bardziej widoczny” – mówi Daniel Kempa, Starszy Konsultant, Dział Powierzchni Magazynowych i Przemysłowych, Savills.


 


„Minęło niewiele czasu od ukończenia pierwszej fazy naszego projektu deweloperskiego w SEGRO Industrial Park Tychy 2, a już realizujemy kolejną. W jej ramach znajdzie się powierzchnia dla naszego nowego klienta. Aktualnie w parku powstaje drugi budynek, który również posiada opcję późniejszej rozbudowy. Ta dynamika pokazuje, że koniunktura na rynku przemysłowym i logistycznym jest nadal optymistyczna. Cieszy nas to zarówno z uwagi na możliwości deweloperskie, jak i gotowe powierzchnie dostępne od ręki między innymi w naszym parku w Gliwicach” – podsumowuje Joanna Janiszewska, Dyrektor Regionalny SEGRO.


 


SEGRO Industrial Park Tychy 2 to projekt składający się z dwóch budynków, które zaoferują docelowo prawie 42 000 m kw. powierzchni magazynowej i produkcyjnej. Park zlokalizowany jest w odległości ok. 6 km od centrum miasta oraz w pobliżu trasy S1, która gwarantuje szybką komunikację z centrum aglomeracji śląskiej czy południem Polski.

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
316ObserwującyObserwuj
318ObserwującyObserwuj
spot_img

Praca w Motorola Supply Chain & Procurement, czyli jak wygląda bycie Motorolaninem

Przyświeca nam jeden cel – pomagać innym, aby w najważniejszych momentach stawali na wysokości swoich zadań. Wartości firmy są dla nas fundamentem wszystkich działań....

Z ostantiej chwili