25 lat UPS w Polsce

0 290

UPS (NYSE:UPS) świętuje 25-cio lecie swojej działalności w Polsce. Odkąd firma weszła na polski rynek, znacząco rozszerzyła portfolio swoich usług. 


 


UPS rozpoczął działalność w Polsce w 1992 roku poprzez usługi firmy partnerskiej – PPS Polkurier, którą przejął w 2001 roku, a w 2005 – firmę kurierską Stolica S.A. W 2015 roku UPS dokonał przejęcia firmy Poltraf w celu umocnienia swojej pozycji w sektorze medycznym.


 


“Polska jest ważnym rynkiem dla UPS, na którym zaobserwowaliśmy w pierwszej połowie bieżącego roku wzrost eksportu na poziomie 25 %” – powiedział Piotr Sitarek, Dyrektor Generalny UPS Polska.


 


“Pracuję w UPS od samego początku działalności firmy w kraju, dzięki czemu mogłem na bieżąco śledzić ogromne zmiany, jakie zaszły w firmie. Chciałbym podziękować naszym pracownikom, za ich zaangażowanie w świadczenie najwyższej jakości usług dla naszych klientów w kraju i na całym świecie.”


 


W 2015 roku firma UPS otworzyła warte 20 milionów dolarów hub przeładunkowy w Strykowie, a w maju bieżącego roku zainaugurowała nowe centrum w Mysłowicach. W listopadzie 2016, UPS usprawnił usługi ekspresowe, oferując wcześniejsze dostawy i późniejsze terminy odbioru dla ponad 25 000 kodów pocztowych oraz oferuje szybsze ekonomiczne przesyłki lądowe w Polsce i 27 krajach w Europie.

Może ci się spodobać również

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. AkceptujDowiedz się więcej