Magazyny – kolejny etap ekspansji NUVALU

Nuvalu Polska, największa krajowa firma doradzająca na rynku nieruchomości komercyjnych, uruchomiła dział zajmujący się obiektami logistycznymi i przemysłowymi. Za rozwój firmy w tym obszarze będzie odpowiedzialny Szymon Gasparski.

 

– Rynek nieruchomości magazynowych nieustannie się rozwija, chcemy być na nim obecni. Oczekują tego nasi klienci. Zaprosiliśmy do współpracy Szymona, który jest ekspertem w branży, liczymy na jego wiedzę i doświadczenie. Ostatni rok był dla nas przełomowy – otworzyliśmy nowy dział Retail & Investment oraz nowe biuro regionalne w Gdańsku. Idziemy konsekwentnie do przodu – mówi Łukasz Wasilewski, Członek Zarządu Nuvalu Polska.

 

Szymon Gasparski pracuje w branży nieruchomości logistycznych i przemysłowych od ponad 10 lat. Doświadczenie zdobywał w Colliers International, gdzie zajmował się transakcjami na rynku magazynowym. Reprezentował najemców, odpowiadał za negocjacje warunków lokalizacyjnych, komercyjnych i technicznych. Wspierał klientów na wszystkich etapach procesu najmu. – Rozwijanie nowego działu w Nuvalu to dla mnie interesujące wyzwanie, które pozwala na połączenie mojej wiedzy i znajomości rynku z nowymi koncepcjami biznesowymi. Naszym celem jest oferowanie klientom najwyższego standardu świadczonych usług. Kluczem do sukcesu jest doświadczenie i know-how. Mamy jedno i drugie – deklaruje Szymon Gasparski.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj