Kuehne + Nagel rozwija swoją regionalną sieć w Centralnej Azji i na terenie Kaukazu

0 546
  • Nowe biura w Azerbejdżanie i Kazachstanie
  • Orientacja na przemysł naftowy i gazowy oraz dobra konsumenckie
  • Koncentracja na region szybko rozwijającego się rynku logistycznego

Aby zagwarantować lepszą obsługę obiecująco rozwijającego się rynku w Centralnej Azji i na Kaukazie, Kuehne + Nagel dalej wzmacnia swoją sieć logistyczną w regionie.

Kuehne + Nagel utworzyło otworzyło nowe biura w Baku (Azerbejdżan) i w Ałmatach (Kazachstan). Dlatego też, grupa logistyczna zwiększa swoją prezencję w dwóch rozwijających się regionach, które wykazują wzrost PKB na poziomie około 4 procent rocznie, jak i, zwiększający się popyt na serwisy logistyczne, głównie w przemyśle naftowym i gazowym, branży dóbr konsumenckich i w ramach logistyki projektów.

Perry Neumann, Dyrektor Zarządzający regionem Rosji + WNP oraz Generalny Dyrektor Kuehne + Nagel LLC, komentują: “Dzięki kontynuującemu rozwojowi naszej sieci logistycznej, oferujemy w ramach całego regionu jednakowy zakres usług, zachowując przy tym nasze najwyższe standardy wobec lokalnych, jak i, międzynarodowych klientów ze wszystkich największych branż. Szczególnie w Azerbejdżanie i Kazachstanie, nasza dowiedziona ekspertyza w obsłudze przemysłu naftowego i gazowego oraz logistyki projektów, jak i silna globalna sieć stanowią najlepszą kombinację, by spełnić oczekiwania rozwijającego się popytu rynkowego i zapewnić wszechstronne najbardziej nowoczesne rozwiązania.”

Może ci się spodobać również

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. AkceptujDowiedz się więcej