KAMAX – certyfikat jakości na wschodnie rynki

Grupa KAMAX w wyniku audytu rosyjskiej instytucji certyfikującej: Federalnego Urzędu Certyfikacji uzyskała przedłużenie dopuszczenia do eksploatacji swoich produktów na rynkach krajów Wspólnoty Niepodległych Państw. 

Produkty charakteryzują się wysoką stabilnością parametrów, co umożliwia pracę nawet w bardzo niskich temperaturach, dlatego od kilkunastu lat eksploatowane są na trasach syberyjskich.

  • Wszystkie nasze spółki wypracowały najwyższe standardy oferowanych przez siebie rozwiązań technicznych, dlatego proces certyfikacji przebiegł bardzo sprawnie. Uzyskanie przedłużenia dopuszczenia jest potwierdzeniem wysokiej jakości oferowanych przez nas produktów, wzmocnieniem wiarygodności w oczach klientów i konkurencyjności grupy na światowym rynku kolejowym – powiedział Marcin Kowalczyk, prezes zarządu KAMAX.

KAMAX już od początku lat 90-tych dostarcza na rynki krajów byłego ZSRR specjalistyczne zderzaki dostosowane do indywidualnych wymagań swoich wschodnich kontrahentów. Produkcja i montaż wyrobów na rynki wschodnie odbywa się w specjalnie do tego celu powołanej spółce joint venture LLMZ KAMAX Moskwa. Produkty Grupy w całości oparte są na własnej myśli technologicznej.

W październiku 2007 w spółce KAMAX planowane jest przeprowadzenie audytu Systemu Zarządzania Jakością przez rosyjską instytucję certyfikującą. Uzyskanie potwierdzenia zgodności Systemu Zarządzania Jakością z rosyjskimi wymaganiami w dużym stopniu ułatwi funkcjonowanie Grupy na rynkach wschodnich.

e-logistyka.pl

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
316ObserwującyObserwuj
318ObserwującyObserwuj
spot_img

Praca w Motorola Supply Chain & Procurement, czyli jak wygląda bycie Motorolaninem

Przyświeca nam jeden cel – pomagać innym, aby w najważniejszych momentach stawali na wysokości swoich zadań. Wartości firmy są dla nas fundamentem wszystkich działań....

Z ostantiej chwili