23.6 C
Warszawa
sobota, 18 maja, 2024

Formula™- nowy Datalogic Mobile

Formula™ Datalogic Mobile to niewielki, płaski i bardzo ergonomiczny komputer przenośny. 


Nowe urządzenie Datalogic Mobile jest doskonałym wyborem przy aplikacjach działających na poziomie wprowadzania danych, bowiem dostosowuje się niezależnie od sytuacji i miejsca do nadrzędnego programu. Szczególnie sprawdza się w środowiskach przemysłu lekkiego i sprzedaży detalicznej przy inwentaryzacji, zaopatrzeniu oraz zarządzaniu cenami.

Formula™ poprawia wydajność pracownika, może być obsługiwany jedną ręką, a niewielkie kształty pozwalają na przenoszenie w kieszeni, co ułatwia poruszanie się np. po sklepie. Ponadto podświetlany wyświetlacz pozwala na szybszą i łatwiejszą obsługę, która nie powoduje uczucia „zmęczonych oczu” operatora.

Formula™ z innowacyjnymi cechami takimi jak wbudowane USB, rozszerzalność pamięci z czytnikiem karty SD i opcją Bluetooth® zapewniają wiele możliwości połączeń i zarządzania danymi. Ponadto rozwiązanie Formula™ jest gotowe do użytku od razu po wyciągnięciu z pudełka. Standardowe zasilanie jest dostarczane razem z  adapterami w zależności od potrzeb w danym kraju, a także z kablem mini-USB niezbędnym do wprowadzenia wstępnych ustawień i komunikacji danych. CD zawiera również kilka indywidualnie dostosowanych aplikacji oprogramowania i narzędzi. Dodatkowo, wcześniej zainstalowana aplikacja pozwala na natychmiastowe wykonywanie prostych operacji takich jak odczytywanie kodów, wprowadzanie danych i przekazywanie informacji przez połączenie USB.

Ten kompaktowy, ergonomiczny przenośny komputer został przetestowany pod względem długotrwałej użyteczności i niezawodności. Ma wytrzymałą konstrukcję, która chroni w razie upadku, kontaktu z wilgocią i kurzem. Natomiast szybki i dokładny skaner oferuje doskonałą wydajność.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
315ObserwującyObserwuj
318ObserwującyObserwuj
spot_img

Praca w Motorola Supply Chain & Procurement, czyli jak wygląda bycie Motorolaninem

Przyświeca nam jeden cel – pomagać innym, aby w najważniejszych momentach stawali na wysokości swoich zadań. Wartości firmy są dla nas fundamentem wszystkich działań....

Z ostantiej chwili