23.6 C
Warszawa
sobota, 18 maja, 2024

Shoreditch House

Jeśli mieszkasz w Londynie, pracujesz w City i lubisz dobry design, koniecznie zostań członkiem The Every House, sieci prywatnych klubów należących do Soho House Group.

Shoreditch House, którego wnętrza zaprojektował Tom Dixon, jest jednym z ciekawszych prywatnych klubów w Londynie. Położony w centrum dzielnicy Shoreditch, niespełna kilometr od Sławnego biurowca The Gherkin zaprasza ludzi o niebanalnym guście.

Shoreditch House składa się z czterech poziomów. Na parterze goście klubu witani przez obsługę, przedstawiają swoje karty członkowskie, po czym kierują się do wind. Mogą wyjechać nimi na czwarte lub piąte piętro budynku, jak również na dach.

Czwarte piętro to przede wszystkim dwie kultowe części: Biscuit Tin, z własnym barem oraz Biscuit Pin z kręgielnią i barem.

Na piątym piętrze znajduje się główna część klubu, a w niej: recepcja, szatnia, sauna, sala gimnastyczna, sala do imprez prywatnych oraz ogólnodostępny bar.

Z sali przeznaczonej do organizacji imprez prywatnych korzystał niedawno Christopher Kane, jeden z najbardziej wziętych, młodych, londyńskich designerów, kreatorów mody. Spotkanie to zainspirowało nawet redaktorów The New York Times’a, do opisania imprezy.

Dach kusi 16-metrowym, podgrzewanym banerem, barem, kuchnią oraz hallem.

Soho House Group oferuje dwa rodzaje kart członkowskich. Pierwsza z nich upoważnia jedynie do wstępu do Shoreditch House. Roczna opłata wynosi wóczas 700 GBP. Dla osób zainteresowanych korzystenim z wolnych chwil we wszystkich lokalach grupy, cena wynosi 900 GPB. Dla osób poniżej 27 roku życia członkostwo jest dostępne od 500 GPB. Możliwe jest również wykupienie rocznej karty wstępu dla dzieci. W tym przypadku opłata jest najniższa, wynosi 150 GBP.

Więcej informacji dostępnych jest na stronach internetowych www.shoreditchhouse.com

Michał Krzak
e-logistyka.pl

źródło zdjęcia: Shoreditch House

 

 

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
315ObserwującyObserwuj
318ObserwującyObserwuj
spot_img

Praca w Motorola Supply Chain & Procurement, czyli jak wygląda bycie Motorolaninem

Przyświeca nam jeden cel – pomagać innym, aby w najważniejszych momentach stawali na wysokości swoich zadań. Wartości firmy są dla nas fundamentem wszystkich działań....

Z ostantiej chwili