Eksport towarów z Europy do Australii w 96 godzin

0 1 052

GEFCO rozwija międzykontynentalny transport towarów z Europy do Australii. Cotygodniowe połączenia lotnicze realizowane są z Frankfurtu i Londynu do trzech lokalizacji w Australii, a tranzyt w trybie door-to-door jest możliwy w 4 dni. W 2019 roku wartość polskiego eksportu do tego kraju wyniosła ponad 715 mln USD. Dominującymi produktami eksportowymi z Polski do Australii były wyroby przemysłu elektromaszynowego, artykuły rolno-spożywcze oraz wyroby przemysłu chemicznego.

Konsolidacja towarów z Europy odbywa się w magazynach GEFCO we Frankfurcie i London Heathrow. Następnie szybko i bezpiecznie przesyłki są eksportowane drogą lotniczą do Brisbane, Sydney i Melbourne, a stamtąd rozwożone transportem drogowym do odbiorców końcowych. Usługa obejmuje przesyłki o wadze od 100 kg i nie dotyczy towarów o niestandardowych wymiarach.

Wsparcie ze strony GEFCO obejmuje zarządzanie zamówieniem, konsolidację towarów od wielu dostawców, transport wstępny i końcowy przy użyciu pojazdów ciężarowych, zarządzanie dokumentacją, odprawę celną oraz ubezpieczenie. Dodatkowo możliwe jest zlecenie GEFCO inspekcji eksportowanych towarów, etykietowanie i ponowne etykietowanie, pakowanie i przepakowywanie oraz przygotowywanie dokumentacji zdjęciowej.

Pełna kontrola przepływów obywa się za pośrednictwem GEFCO VISIBILITY. E-platforma umożliwia składanie zamówień, śledzenie realizacji zlecenia w trybie door-to-droor, otrzymywanie powiadomień oraz informacji o fakturach. Każdy z klientów GEFCO może również skontaktować się ze swoim indywidualnym opiekunem. Takie wsparcie pomaga zwłaszcza w trudnych sytuacjach, gdy występują nieplanowane zakłócenia dostaw.

Może ci się spodobać również
zostaw komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Akceptuj Dowiedz się więcej