DSV Solutions wkracza do Ameryki Północnej

0 30

 


Ekspansja DSV Solutions jest związana z toczącym się procesem integracji z przejętym w tym roku przez operatora UTi Worldwide. Oficjalne ustanowienie dywizji Solutions w Ameryce Północnej jest wynikiem połączenia dotychczasowych aktywności operatora z już funkcjonującą dywizją logistyki kontraktowej UTi.


 


Ogromnie cieszymy się z połączenia sił dwóch silnych operatorów, które teraz przełoży się rozszerzenie zakresu naszych usług, synergię projektów oraz jeszcze większą ekonomię skali. Naszym celem jest w tej chwili budowanie mocnego zespołu, który będzie systematycznie rozwijał naszą obecność na tym rynku – mówi Michael Marlow, CEO DSV Solutions w Ameryce Północnej.


 


DSV Solutions jest w tej chwili obecne w 19 amerykańskich stanach, w jednej prowincji Kanady (Ontario) oraz w 8 stanach Meksyku i świadczy swoim klientom usługi logistyki kontraktowej wraz z pełną gamą usług wartości dodanej. Operator świadczy swoje usługi za pośrednictwem ponad 60 obiektów logistycznych o łącznej powierzchni ponad 16 mln m2, w których zatrudnionych jest 3,5 tys. pracowników.


 

Reklama

Może ci się spodobać również

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. AkceptujDowiedz się więcej