DSV Solutions wkracza do Ameryki Północnej

Ekspansja DSV Solutions jest związana z toczącym się procesem integracji z przejętym w tym roku przez operatora UTi Worldwide. Oficjalne ustanowienie dywizji Solutions w Ameryce Północnej jest wynikiem połączenia dotychczasowych aktywności operatora z już funkcjonującą dywizją logistyki kontraktowej UTi.

Ogromnie cieszymy się z połączenia sił dwóch silnych operatorów, które teraz przełoży się rozszerzenie zakresu naszych usług, synergię projektów oraz jeszcze większą ekonomię skali. Naszym celem jest w tej chwili budowanie mocnego zespołu, który będzie systematycznie rozwijał naszą obecność na tym rynku – mówi Michael Marlow, CEO DSV Solutions w Ameryce Północnej.

DSV Solutions jest w tej chwili obecne w 19 amerykańskich stanach, w jednej prowincji Kanady (Ontario) oraz w 8 stanach Meksyku i świadczy swoim klientom usługi logistyki kontraktowej wraz z pełną gamą usług wartości dodanej. Operator świadczy swoje usługi za pośrednictwem ponad 60 obiektów logistycznych o łącznej powierzchni ponad 16 mln m2, w których zatrudnionych jest 3,5 tys. pracowników.

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
315ObserwującyObserwuj
318ObserwującyObserwuj
spot_img

Praca w Motorola Supply Chain & Procurement, czyli jak wygląda bycie Motorolaninem

Przyświeca nam jeden cel – pomagać innym, aby w najważniejszych momentach stawali na wysokości swoich zadań. Wartości firmy są dla nas fundamentem wszystkich działań....

Z ostantiej chwili