21.8 C
Warszawa
czwartek, 23 maja, 2024

Nagroda dla CJ International

CJ International została uhonorowana przez General Motors ogólnoświatową nagrodą "Dostawca Roku"

Nagroda została przyznana w kategorii "Najlepszy przewoźnik drogowy". Uroczysta ceremonia wręczenia wyróżnień, które zostały przyznane po raz piętnasty, odbyła się w Orlando na Florydzie.

  • Nagroda ta jest dla nas szczególnie ważna z kilku powodów. Jednym z nich jest fakt, iż jakość polskiej firmy wyróżnia się nawet na tle tysięcy ogólnoświatowych dostawców pracujących dla GM. Jest to potwierdzenie, że CJ International rozwija się na światowym poziomie, a firmy działające na polskim czy europejskim rynku mogą nie tylko konkurować, ale być lepszymi od wielkich, globalnych korporacji – powiedział Ewald Raben Prezes Zarządu Grupy Raben.

Laureaci wytypowani zostają przez międzynarodowy zespół dyrektorów z działów: zakupów, technicznych, produkcji oraz logistyki, którzy wybierają najlepsze firmy pod względem jakości, poziomu obsługi i stosowanych technologii.

  • Jesteśmy dumni z faktu, iż firma CJ International znalazła się w gronie "Najlepsi z najlepszych" dostawców GM w 2006. CJ International została nagrodzona, ponieważ w roku 2006 efektywność działań tej firmy przewyższyła nasze oczekiwania. Doceniamy jej zaangażowanie, wysiłek i poświęcenie, które przyczyniły się do sukcesu GM – powiedział Bo Andersson Wiceprezes GM, Global Purchasing and Supply Chain.

e-logistyka.pl

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
316ObserwującyObserwuj
318ObserwującyObserwuj
spot_img

Praca w Motorola Supply Chain & Procurement, czyli jak wygląda bycie Motorolaninem

Przyświeca nam jeden cel – pomagać innym, aby w najważniejszych momentach stawali na wysokości swoich zadań. Wartości firmy są dla nas fundamentem wszystkich działań....

Z ostantiej chwili