23.6 C
Warszawa
sobota, 18 maja, 2024

Akademickie spotkania z biznesem

LCS Logistics już po raz trzeci objęła Patronat merytoryczny nad dwudniową Konferencją Dni Transportu, która odbyła się w dniach 27-28 marca w Krakowie.

Seminarium Dni transportu to już tradycja – wydarzenie organizowane jest od paru lat przez studentów Politechniki Krakowskiej z udziałem wiodących firm z branży TSL.

Seminarium „Dni Transportu” to cykliczne wydarzenie organizowane przez Studenckie Koła Naukowe Logistyki i Transportu działające na Politechnice Krakowskiej. 27 i 28 marca 2008 r. na terenie Campusu Politechniki Krakowskiej odbyła się kolejna edycja tego przedsięwzięcia, które z założenia jest okazją do spotkania środowiska akademickiego ze światem biznesu.

Menedżerowie LCS Logistics – Aleksandra Szymanowicz wraz z Mateuszem Baryczą poprowadzą warsztaty logistyczne. W kolejnych edycjach warsztaty te cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem studentów.

– Od pierwszej edycji firma LCS wspiera naszą inicjatywę od strony merytorycznej, w zeszłym roku również finansowo. Jest to dla nas bardzo istotne i niewątpliwie przyczynia się sukcesu Seminarium. Dni Transportu stały się już wydarzeniem rozpoznawanym w Polsce, nie tylko wśród studentów – mówi Dawid Balonek, przedstawiciel koła naukowego TILOG.

„Dni Transportu” dają szansę uczestniczącym w nich studentom poszerzenia swojej wiedzy i przede wszystkim skonfrontowania teorii zdobywanej na uczelni z praktyką, o której opowiedzą specjaliści związani z branżą TSL. Wykłady, prezentacje, dyskusje, warsztaty i case study – to wszystko czeka na uczestników „Dni Transportu”.

O firmie
LCS LOGISTICS SA zajmuje się obsługą krajowego i międzynarodowego transportu drogowego. Firma specjalizuje się także w zaawansowanych usługach logistycznych szytych ‘na miarę’. Dziś LCS Logistics operuje na powierzchni kilkunastu tysięcy metrów kwadratowych w kilku centrach logistycznych w południowej, centralnej i północnej Polsce. Mnogość i różnorodność realizowanych przez LCS projektów, skutkuje znajomością najlepszych praktyk oraz potrzeb i specyfiki procesów zachodzących w różnych branżach.

Autor zdjęcia: Anna Pupek

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
315ObserwującyObserwuj
318ObserwującyObserwuj
spot_img

Praca w Motorola Supply Chain & Procurement, czyli jak wygląda bycie Motorolaninem

Przyświeca nam jeden cel – pomagać innym, aby w najważniejszych momentach stawali na wysokości swoich zadań. Wartości firmy są dla nas fundamentem wszystkich działań....

Z ostantiej chwili