Przedświąteczny tryb specjalny w DPD Polska, czyli odbiory paczek 7 dni w tygodniu

0 575

Black Friday, Cyber Monday, Mikołajki, Boże Narodzenie – od listopada do Świąt Bożego Narodzenia liczba paczek w firmach kurierskich rośnie z dnia na dzień. Celem DPD Polska jest dostarczenie na czas wszystkich zamówień internetowych złożonych w e-sklepach, dlatego w grudniu kurierzy będą doręczać przesyłki również w godzinach popołudniowych i wieczornych. Będą także pracować we wszystkie soboty grudnia, a w niedziele dodatkowo podejmować przesyłki od nadawców, które do rąk odbiorców trafią już w poniedziałek. Sobotnie doręczenia będą odbywać nie tylko w dużych miastach, ale i w całej Polsce.

Chcąc zachować wysoki poziom doręczalności, już z końcem października DPD Polska uruchamia specjalne procedury na czas świątecznego szczytu paczkowego. W tym czasie firma zwiększa o kilkanaście procent zatrudnienie, m.in. w magazynach, contact center oraz na stanowiskach kurierów.

DPD Polska uruchamia także punkty mobilne, które uzupełniają w szczycie funkcje coraz popularniejszych punktów Pickup (obecnie ich liczba wynosi prawie 2500) i oddziałów miejskich rozwijanych w dzielnicach mieszkalnych i biznesowych dużych miast (działa ich już ponad 30).

Może ci się spodobać również

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. AkceptujDowiedz się więcej