-0.1 C
Warszawa
środa, 29 marca, 2023

Zmiany w GEFCO. Nowy szef Działu Transportu Morskiego i Lotniczego

Anthony Gunn posiada ponad 25 lat doświadczenia w branży logistycznej. Odpowiadał za opracowanie i wdrożenie dużych projektów transformacyjnych w tym obszarze w Europie, Stanach Zjednoczonych oraz Azji. Wśród nich były m.in. uruchomienie i obsługa centrów zwrotów dla wiodących na świecie firm z branży e-commerce, zarządzanie dystrybucją dla laboratoriów naukowych w Stanach Zjednoczonych, a także spedycja dla firm działających na rynku części zamiennych i handlu detalicznego w Azji.


 


Głównym celem Anthony’ego Gunna w strukturach GEFCO jest rozwój w obszarze transportu morskiego i lotniczego, a także wzmocnienie pozycji GEFCO jako globalnego gracza na rynku logistyki dla przemysłu.


 


„Cieszę się, że mogłem dołączyć do zespołu GEFCO, lidera w logistyce dla branży motoryzacyjnej i przemysłu, który posiada bogate doświadczenie w prowadzeniu wieloletniej współpracy z globalnymi graczami” – powiedział Anthony Gunn, Wiceprezes Wykonawczy ds. Transportu Morskiego i Lotniczego. „Dostrzegam wiele możliwości synergii w ramach struktur GEFCO, które przyniosą klientom realne korzyści. Mam tu na myśli rozwój cyfryzacji i korytarzy strategicznych. Zespoły GEFCO mocno wspierają naszych klientów w procesie poprawy funkcjonowania łańcucha dostaw, rozwoju oraz zwiększaniu konkurencyjności” – dodał.


 


Przed dołączeniem do zespołu GEFCO Anthony Gunn był Dyrektorem Zarządzającym XPO Logistics (wcześniej Menlo) na Europę. W firmie tej pracował od 2000 roku, zajmując różne stanowiska kierownicze. Przez 16 lat pracy dla Menlo, a później XPO Logistics, zbudował zespół doświadczonych specjalistów, którzy podwoili obroty i zyski spółki w Europie.


 


Nowy szef transportu morskiego i lotniczego w Grupie GEFCO swoją karierę zawodową rozpoczynał od branży zbrojeniowej, w działach zakupów i dostaw. Następnie pracował dla wiodącej firmy z rynku półprzewodników, gdzie odpowiadał za zarządzanie łańcuchem dostaw na Stany Zjednoczone i Europę.Anthony Gunn posiada dyplom MBA Uniwersytetu Napier w Edynburgu.


 

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
315ObserwującyObserwuj
312ObserwującyObserwuj
spot_img

Prowadzisz firmę transportową? Zobacz, jakie możliwości dają Ci nowe technologie!

Funkcjonowanie firmy z branży logistycznej to złożony i wieloetapowy proces. Nowoczesne systemy pozwalają na pełną kontrolę nad różnymi zagadnieniami, w tym czasem pracy kierowców,...

Z ostantiej chwili