Polska firma Velis została globalnym partnerem technologicznym Prologis

0 518

Spółka Velis Real Estate Tech ogłosiła, że opracowana przez nią platforma Singu FM zostanie wprowadzona w całym światowym portfolio obiektów Prologis. Stworzone przez firmę oprogramowanie trafi tym samym do największej na świecie sieci nieruchomości przemysłowych. Platforma Singu FM znajdzie zastosowanie na 4 kontynentach, w ponad 3770 budynkach Prologis o łącznej powierzchni 73 milionów metrów kwadratowych.

– Rozwinięcie współpracy z Prologis na skalę globalną jest dla nas kolejnym ważnym krokiem w drodze do cyfrowej transformacji branży nieruchomości. Dziękujemy za zaufanie, jakie Prologis okazał naszej firmie oraz systemowi Singu FM. Jest to dla nas ogromne wyróżnienie, ale także wyzwanie, któremu jesteśmy gotowi sprostać – mówi Adam Penkala, Wiceprezes Zarządu Velis Real Estate Tech.
Prologis to wiodący na świecie właściciel, operator i deweloper nieruchomości przemysłowych i logistycznych, działający w obu Amerykach, Europie oraz Azji. Firma podnosi swą wartość poprzez rozwijanie systemów zarządzania światowym portfolio wyspecjalizowanych obiektów logistycznych i dystrybucyjnych. Prologis jako globalny lider nieruchomości przemysłowych i logistycznych, postrzegany jest równocześnie jako największy innowator w swojej branży.
Velis Real Estate Tech to firma specjalizująca się w branży PropTech, dostarczająca nowoczesnych rozwiązań dla rynku nieruchomości komercyjnych i przemysłowych. Opierając się na autorskich rozwiązaniach software i hardware, firma przez ostatnie 10 lat z powodzeniem wdrożyła swoje innowacyjne systemy w tysiącach budynków, na 4 kontynentach.
Platforma Singu FM została stworzona do zarządzania nieruchomościami komercyjnymi i przemysłowymi, a jej mechanizm opiera się na chmurze obliczeniowej, rozwiązaniach mobilnych oraz technologii IoT. Obok niej, głównymi produktami Velis są: Singu SSD – system zarządzający bezpiecznym przepływem pojazdów i osób oraz Singu Guestbook, pełniący funkcję interaktywnej recepcji.
Wdrażana przez Prologis platforma Singu FM już od kilku lat zdobywa zagraniczne rynki nieruchomości. W 2016 roku spółka Velis podpisała umowę partnerską z japońskim dostawcą usług z branży IT – firmą G.I. Tec Incorporated, która rozpoczęła wdrażanie rozwiązania na tamtejszym rynku. Oprogramowanie stosowane jest dziś przez firmy z kilkunastu krajów świata na 4 kontynentach. Po Europie i Azji, kolejnym kierunkiem ekspansji Velis stała się półkula zachodnia. Więcej na temat rozwiązań firmy Velis na stronie: https://www.velistech.com
Może ci się spodobać również
zostaw komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Akceptuj Dowiedz się więcej