3.8 C
Warszawa
niedziela, 21 kwietnia, 2024

Skarga Covec oddalona

Każdy, kto próbował wybrać się w tym roku na wakacje samochodem lub koleją, mógł zaobserwować, jak bardzo "rozkopany" jest nasz kraj. 

Z jednej strony można się cieszyć, gdyż to wróży zmiany na lepsze, z drugiej, skoro budowa czy remont na drogach zawsze oznaczają wielogodzinne korki czy postoje, a większość głównych dróg jest jednopasmowa, ale płatna, przynajmniej dla tych, których dosięgło e-myto, to czy naprawdę damy radę się przygotować na Euro 2012? Możemy mieć nadzieję, że nic niespodziewanego, jak wypadek, czy nadmiar samochodów, nie zablokują budowanych na prędce dróg.

Oddając honor, trzeba przyznać, że decyzja, mająca na celu przyspieszenie realizacja A2. Chińczycy zaskarżyli taki tryb postępowania do KIO, domagając się ujawnienia kwoty wynagrodzenia z tytułu wykonania tego zamówienia przez Warbud i Eurovię oraz unieważnienia z nimi umowy. Na szczęście skarga została odrzucona, a szanse skończenia A2 przed Euro wzrosły. 

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
316ObserwującyObserwuj
318ObserwującyObserwuj
spot_img

Praca w Motorola Supply Chain & Procurement, czyli jak wygląda bycie Motorolaninem

Przyświeca nam jeden cel – pomagać innym, aby w najważniejszych momentach stawali na wysokości swoich zadań. Wartości firmy są dla nas fundamentem wszystkich działań....

Z ostantiej chwili