Nowy Najemca W Centrum Logistycznym 7R Kraków-Kokotów II

Grupa Kapitałowa Specjał działa na rynku od 20 lat i prowadzi kompleksową dystrybucję obejmującą produkty ogólnospożywcze, dla sektora HoReCa, alkohole, nabiał i ryby w oparciu o 12 centrów dystrybucyjnych. Nowy oddział firmy, na terenie Parku Logistycznego 7R będzie dysponował nowoczesnym magazynem logistycznym z obsługą wysokiego składu. Magazyn liczyć będzie prawie 4 300 mkw. z czego 500 mkw. zajmować będą chłodnie, a dodatkowa powierzchnia 300 mkw. będzie przeznaczona na biura.


Zdecydowaliśmy się na zmianę siedziby krakowskiego oddziału ze względu na dynamiczny rozwój firmy. Nowa lokalizacja to dla nas szansa na większą konkurencyjność, zakładamy również zwiększenie obrotów oraz rozszerzenie asortymentu. Dużym udogodnieniem była dla nas dobra pod względem logistycznym lokalizacja kokotowskiego Parku Logistycznego. Znajduje się on w sąsiedztwie autostrady A4 oraz wschodniej części obwodnicy Krakowa. Współpraca z deweloperem 7R przebiegała wzorcowo, najcenniejsza była dla nas umiejętność dopasowania do naszych wymagań, m.in. możliwość wyposażenia pomieszczenia w chłodnię – komentuje Bartłomiej Rupikowski, Dyrektor krakowskiego oddziału firmy Specjał.


Centrum Logistyczne 7R Kraków Kokotów – Brzegi II jest kolejną inwestycją znajdującą się na terenie Wielickiej Strefy Aktywności Gospodarczej, należącą do 7R Logistic. Obiekt, o łącznej powierzchni 14 000 mkw. z końcem stycznia został oddany do użytkowania. Grupa Kapitałowa Specjał jako pierwsza rozpoczyna w nim działalność. Spełniliśmy oczekiwania klienta dotyczące powierzchni w nowej dla firmy lokalizacji. Wkrótce do centrum logistycznego dołączą kolejni najemcy. Jesteśmy zadowoleni z szybkiego rozwoju kokotowskiego Parku Logistycznego. Dogodna lokalizacja powoduje, że dla wielu firm jest to atrakcyjne miejsce do prowadzenia działalności. Stawiamy na rozwój – w naszych planach jest stworzenie w Kokotowie parku logistycznego o łącznej powierzchni 150 000 mkw. – komentuje Olga Brusik, Senior Leasing Manager 7R Logistic.

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
316ObserwującyObserwuj
318ObserwującyObserwuj
spot_img

Praca w Motorola Supply Chain & Procurement, czyli jak wygląda bycie Motorolaninem

Przyświeca nam jeden cel – pomagać innym, aby w najważniejszych momentach stawali na wysokości swoich zadań. Wartości firmy są dla nas fundamentem wszystkich działań....

Z ostantiej chwili