LPP w Parku Logistycznym 7R Gdańsk Kowale

0 152

7R rozszerza współpracę z gigantem odzieżowym posiadającym w swoim portfolio pięć rozpoznawalnych marek: Reserved, House, Cropp, Mohito, Sinsay. W budynku VI parku logistycznego w Kowalach, LPP zdecydowało się na ponad 10 tys. mkw. powierzchni. Tym samym nowo wybudowany w partnerstwie JV z Hillwood magazyn jest już w pełni wynajęty.

 

LPP SA jest właścicielem sieci sprzedaży, która składa się z ponad 1700 sklepów zlokalizowanych w 20 krajach. Firma tworzy ponad 25 000 miejsc pracy w swoich biurach, centrum dystrybucyjnym oraz sieci sprzedaży w Polsce, krajach Europy, Azji i Afryki. W parku logistycznym Gdańsk Kowale LPP wynajmował do tej pory 5 tys. mkw. w budynku numer I.

 

Gdańsk i okolice są nam szczególnie bliskie od początku naszej działalności. Jesteśmy związani z Pomorzem – tu znajduje się nasza centrala, a ponadto projektujemy kolekcje trzech naszych marek. Zdecydowaliśmy się ponownie na współpracę z 7R ze względu na elastyczność dewelopera i umiejętność dopasowania do naszych wymagań, a także doskonałą lokalizację parku logistycznego, nieopodal naszej siedziby, dodatkowo umożliwiającą dystrybucję na terenie całej Polski – mówi Stanisław Dreliszak, Dyrektor Logistyki LPP.

Wraz z podpisaniem umowy z LPP, budynek numer VI w Parku Logistycznym Gdańsk Kowale, zrealizowany w partnerstwie JV z Hillwood oferujący ponad 18 tys. mkw. powierzchni magazynowej jest tym samym całkowicie skomercjalizowany. Oddanie do użytku powierzchni przeznaczonej dla najemcy odbyło się w marcu 2018. W transakcji najmu pośredniczyła agencja doradcza Colliers International.

Jesteśmy zadowoleni z rozszerzenia współpracy z liderem odzieżowym LPP i jak zawsze staramy się spełniać wszystkie oczekiwania klienta, aby zapewnić pełną funkcjonalność budynku. Powierzchnia precyzyjnie przygotowana pod potrzeby najemcy zostanie podzielona na część magazynową oraz socjalno-biurową. Będzie wyposażona w nowoczesne oświetlenie LED dopasowane do układu regałów. Zadbaliśmy również o zabezpieczenia przeciwpożarowe zgodne ze standardami NFPA – mówi Marzena Taube, Leasing Manager w 7R.

 Po zakończeniu budowy rozbudowy parku logistycznego w Gdańsku 7R zamierza kontynuować inwestycje w regionie. Spółka ma w planach m.in. projekt zlokalizowany w centrum Szczecina.  

Może ci się spodobać również

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. AkceptujDowiedz się więcej