Fiege obsługuje Kimberly Clark

0 36

 


Współpraca rozpoczęła się 1 stycznia 2015 i obejmuje kompleksową obsługę logistyczną oraz szereg usług dodatkowych. FIEGE jest odpowiedzialne za przyjęcie produktów Kimberly Clark na stan magazynowy, zarządzanie stockiem, komisjonowanie oraz wydawanie produktów na zlecenie klienta. FIEGE zapewnia również dostawy na rynki wschodnie.


W 2013 roku, Kimberly Clark powierzyło swoją obsługę FIEGE na Ukrainie. Wysoka jakość oraz zadowolenie z dotychczasowej obsługi miało ogromny wpływ na decyzję firmy o rozpoczęciu współpracy z wiarygodnym i sprawdzonym partnerem w Polsce.


 „Mamy pełną świadomość, że marka FIEGE oznacza gwarancję sprawnej obsługi i wysokiej jakości i dlatego z pełnym przekonaniem podjęliśmy decyzję o współpracy z FIEGE również w Polsce”


– powiedział Alexander Sinelschikov, Supply Chain Director, Central & Eastern Europe


 „To dla nas zawsze szczególny powód do dumy, gdy nasi Klienci nagradzają nas rozszerzeniem zakresu współpracy w innych krajach lub na inne usługi, doceniając nasze rozwiązania i osiągane wskaźniki jakościowe. Cieszę się również z tego, że uruchomienie współpracy z Kimberly Clark w Polsce przebiegło bardzo sprawnie, w wyjątkowo krótkim czasie i, co najważniejsze, bez żadnych problemów i opóźnień ”


– mówi Piotr Kohmann, Prezes FIEGE Sp. z o.o. i na Ukrainie.


 

Reklama

Może ci się spodobać również

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. AkceptujDowiedz się więcej