Apreo Logistics otwiera oddział we Wrocławiu

Apreo Logistics kontynuuje rozbudowę sieci obsługi w całej Polsce. Zwieńczeniem pierwszego roku działalności spółki jest otwarcie placówki operacyjnej we Wrocławiu. To dziesiąta, strategiczna lokalizacja Apreo Logistics.

Rozbudowa sieci kompleksowych usług transportowych i logistycznych na terenie kraju to jeden z konsekwentnie realizowanych planów rozwojowych Apreo Logistics. Spedytor posiada już oddziały Warszawie, Gdyni, Zielonej Górze, Rzeszowie, Tychach, Radomsku, Skierniewicach, Toruniu i Augustowie. Nowa placówka we Wrocławiu rozpoczęła działalność z początkiem lipca. Reprezentuje ją wstępnie 5 osób odpowiedzialnych za świadczenie krajowych i międzynarodowych usług spedycyjnych dla klientów i przewoźników z terenu Dolnego Śląska. Położenie geograficzne wrocławskiego oddziału w powiązaniu z sąsiedztwem bogatego zaplecza logistycznego i powierzchni magazynowych ma znaczny wpływ na strategię operacyjną Apreo Logistics. Doskonałe perspektywy dla rozwoju usług logistycznych stanową również duże projekty inwestorów zagranicznych, koncentrujących swoją działalność w południowym regionie Polski. 


 – Potrzeby klientów i sprawna realizacja wyznaczonych zadań to priorytety w przyjętej przez Apreo Logistics strategii.  Regionalizacja działalności sprzyja budowaniu trwałych relacji z kontrahentami dlatego zagęszczamy sieć jednostek terenowych reprezentowanych przez profesjonalnie wyszkolone zespoły. Rozbudowujemy i usprawniamy struktury firmy tworząc jej wizerunek w oparciu o rzetelność i terminowość usług – mówi Arkadiusz Glinka, dyrektor zarządzający Apreo Logistics.

Apreo Logistics ma za sobą pierwszy udany rok działalności. Firma prowadząc w tym czasie znaczne działania inwestycyjne osiągnęła bardzo dobry wynik finansowy. Przychody miesięczne spółki po pierwszym roku funkcjonowania wzrosły blisko dwukrotnie i szacuje się, że na koniec lipca br. wyniosą ok. 6 mln zł . Mimo wysokiej konkurencyjności na rynku TSL spółka zdobyła wielu nowych klientów i notuje regularny .zrost obrotów. Poszerzyła się także baza transportowa i oferta firmy. Na przełomie roku, spedytor pozyskał wielu nowych przewoźników zdecydowanych na stałą współpracę oraz wprowadził na rynek nowe usługi – tj. transport kontenerów oraz przesyłki ekspresowe i lotnicze.

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
316ObserwującyObserwuj
318ObserwującyObserwuj
spot_img

Praca w Motorola Supply Chain & Procurement, czyli jak wygląda bycie Motorolaninem

Przyświeca nam jeden cel – pomagać innym, aby w najważniejszych momentach stawali na wysokości swoich zadań. Wartości firmy są dla nas fundamentem wszystkich działań....

Z ostantiej chwili