2.4 C
Warszawa
wtorek, 23 kwietnia, 2024

Najpopularniejsze marki flotowe wśród MŚP to Skoda, Ford i Peugeot

Na koniec marca 2015 r. baza pojazdów Carefleet S.A. liczyła już 11 154 aut. Z tego 9 816 aut w usłudze pełnego wynajmu długoterminowego FSL, a 1 338 w usłudze wyłącznego zarządzania flotą – FM.


Nie zmieniają się preferencje klientów Carefleet, którymi w zdecydowanej większości są firmy sektora MŚP. Nadal najczęściej wybierają oni samochody z silnikiem diesla, które stanowią aż 72,4 proc. Pojazdy z silniami benzynowymi to zaledwie 27,4 proc.


Skoda Octavia, Ford Focus to najpopularniejsze marki wśród korzystających z usług Carefleet w pierwszym kwartale 2015.


Wszystko wskazuje na to, że kolejne miesiące 2015 r. będą równie dobre tak dla Carefleet jak i dla całej branży wynajmu długoterminowego samochodów.  Mamy nadzieję, że obok pozytywnej zmiany dotyczącej pojawienia się częściowej możliwości odliczania podatku VAT od zakupów paliwa, koniec roku nie przyniesie niekorzystnych informacji o planowanych działaniach w obszarze podatkowym. – mówi Bartosz Olejnik z Carefeet S.A.

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
316ObserwującyObserwuj
318ObserwującyObserwuj
spot_img

Praca w Motorola Supply Chain & Procurement, czyli jak wygląda bycie Motorolaninem

Przyświeca nam jeden cel – pomagać innym, aby w najważniejszych momentach stawali na wysokości swoich zadań. Wartości firmy są dla nas fundamentem wszystkich działań....

Z ostantiej chwili